Klíč k efektivitě? Změna způsobu myšlení, dozvěděli se účastníci summitu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Klíč k efektivitě? Změna způsobu myšlení, dozvěděli se účastníci summitu


Představení moderních trendů a praktického využití nových metod řízení společnosti s důrazem na aplikaci principů Lean Managementu, takové bylo hlavní téma summitu TWI (Training Within Industry), který se konal na začátku června v Říčanech u Prahy. Na celodenním semináři během dne prezentovalo osm zástupců předních firem z oborů automotive, zdravotnictví či stravování.

„Náplní v pořadí již třetího TWI summitu bylo seznámení s hlavními pilíři metody TWI a jejich uvedení do praxe. Cílem této metody je změnit způsob myšlení zaměstnanců, zaměřit se na standardizaci činností a snížit plýtvání. Další téma se týkalo metody PPA (Personnel and Process Audit), která se orientuje na sledování a měření efektivity procesů ve společnosti, a do třetice to byl outsourcing personálních činností a náborových projektů,“ přibližuje obsah summitu Markéta Šimáková, lektorka, partnerka a výkonná ředitelka společnosti DMC management consulting, a doplňuje: „Na závěr jednotlivých bloků byl určitý čas věnován workshopu, kde si posluchači na modelovém příkladu mohli vyzkoušet základní postupy jednotlivých metod.“

„Hlavním úkolem metody Lean Management je dosažení určených cílů pomocí efektivního rozpracování a realizace strategických záměrů. Její principy mají zajistit výnosnost vloženého kapitálu a zabránit tak neuváženému plýtvání zdroji. V posledním kroku má být zajištěna schopnost celý výkon úspěšně zopakovat a dosažené výsledky neustále vylepšovat,“ přibližuje Jitka Tejnorová, lektorka a partnerka společnosti DMC management consulting.

Metoda TWI se stává součástí života firmy, součástí uvažování zaměstnanců a součástí rozhodování managementu. Skládá se ze tří klíčových modulů – Job Instruction (JI), Job Relations (JR) a Job Methods (JM) – a jednoho nadstavbového modulu – Job Safety. Celý program TWI je součástí Toyota Production System (TPS) a vede zaměstnance ke standardizaci TPS metod, které implementuje do běžné praxe a učí vedoucí pracovníky jejich využití.Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 16:23
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.