Kai Lenny láme rekordy: stal se po druhé za sebou mistrem světa ve stand up paddle boardingu (jízdě na prkně s pádlem ve vlnách) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kai Lenny láme rekordy: stal se po druhé za sebou mistrem světa ve stand up paddle boardingu (jízdě na prkně s pádlem ve vlnách)


Vodní živel Kai Lenny píše dějiny, tak jak mu mnozí předpovídali. Tento mladičký fenomén vodních sportů se ve světovém poháru představil už, když mu bylo méně než 10 let. Minulý rok si splnil svůj velký sen, kdy vyhrál mistrovství světa v SUP. Nyní v 19 letech se stal dokonce dvojnásobným šampiónem v též disciplíně, čímž potvrzuje svou stále excelentní formu.

Kai Lenny nezná hranice. Jeho život je jedna velká jízda plná akcí, vln a adrenalinu. Kiteboarding, stand up paddleboarding, surfing, windsurfing. Žádná z těchto disciplín není pro Kaie neznámou.

Matthieu Bazil, OXBOW CEO, jako zástupce jednoho z hlavních sponzorů k tomu říká: „Celá OXBOW rodina je ohromně pyšná na všechno, co Kai dokázal, a gratulujeme mu k jeho dalšímu úspěchu. Víme, že není poslední.“

Také asi není překvapením, že se Kai Lenny svým odhodláním a skvělými výkony připojil ke světovým legendám vodních sportů. Po posledním eventu Maresias Pro v Brazílii zamířil na svůj rodný ostrov Maui, kde se účastní finále American Windsurf Tour v Ho´okipě.

Stand up paddle boarding je oblíbenou adrenalinovou zábavou, která spočívá v jízdě ve stoje na speciálním surfu s pádlem. Tento sport se dá provozovat jak no moři ve vlnách, ale i rekreačně na jezerech, řekách apod.
Více zde http://www.oxboworld.com/.
Kontakt:

Krystof Sabacky
Managing Director
krystof@maxmediapr.cz
www.maxmediapr.cz
272 911 403


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 12:24
Kategorie: Sport
Název zdroje: maXmedia (GSMA group) (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
maXmedia nabízí tým profesionálu a poskytuje komplexní sluzby v oblasti public relations. Je součástí GSMA group, do které ještě patří agentura GSMA a WTF Entertainment. Díky tomu dokáze nabidnout podstatne vice nez jen bezchybne PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.