K2 atmitec na mezinárodní výstavě Teplárenské dny 2011 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


K2 atmitec na mezinárodní výstavě Teplárenské dny 2011


Ostrava, 15. 4. 2011 – Společnost K2 atmitec s.r.o., dodavatel komplexních ICT řešení a provozovatel vlastního datového centra, se ve dnech 19. – 21. dubna 2011 zúčastní už 17. ročníku mezinárodní odborné výstavy Teplárenské dny 2011.

Společnost K2 atmitec na výstavě představí svoje řešení pro řízení výroby a dodávky energií s mottem „Energie pod kontrolou“. Ve stánku Kádvojky se zájemci z řad odborníků a návštěvníků budou moci seznámit s komplexním ICT řešením řízení energetických podniků, které je obsaženo v Informačním systému K2.

Teplárenské dny 2011 představují jedinou odbornou výstavu svého druhu v rámci České republiky. Jejími pravidelnými návštěvníky a vystavovateli jsou největší teplárenské a energetické společnosti z ČR a okolních zemí.O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na poli informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa. Více informací na www.K2atmitec.cz.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2011 12:20
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.