Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow byl boží | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow byl boží


Ostrava, 15. 6. 2010 – Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow navštívil šest českých a tři slovenská města a přilákal rekordních více než 600 účastníků, což je o 17 % více než v loňském roce. ATC Roadshow je již tradiční akcí pořádanou předním distributorem ICT, společností AT Computers.

Letošní ročník byl zahájen 4. května v pražském TOP Hotelu a svou pouť zakončil po více než měsíci v bratislavském hotelu Médium. Kromě těchto dvou měst se roadshow zastavila také v Brně, Ostravě, Pardubicích a Plzni, na Slovensku pak ještě v Košicích a Žilině. Více než 600 účastníků akce tak ve všech těchto městech mělo možnost dozvědět se nejnovější informace z kuchyně světových výrobců jako je Acer, Acronis, Asus, Belkin, Canon, D-Link, Dicota, Epson, HP, iiyama, Kerio, Konica Minolta, Lexmark, Microsoft, Samsung, TomTom, Toshiba, Sony a Western Digital. Kromě poutavých prezentací byly pro resellery připraveny ukázky aktuálních produktových řad zmíněných výrobců.

Doprovodný program právě skončeného ATC roadshow se pak nesl v duchu antických božstev a jejich zkoušek. Všichni návštěvníci měli možnost prověřit si své vědomosti a logické myšlení v soutěži o velké množství hodnotných či zajímavých cen. Na závěr každé Roadshow navíc proběhla velká tombola. Kromě výher v soutěži a tombole si mohli návštěvníci rovněž koupit atraktivní dárky prostřednictvím speciálních drahokamů, které získávali za aktivitu při jednotlivých prezentacích. Pozornost jednotlivých posluchačů byla díky tomu velmi nadstandardní.

„Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow byl dle mého názoru opět velice úspěšný. Chci za to poděkovat nejen organizátorům a našim obchodníkům, ale především resellerům a našim partnerům. Již nyní se můžeme těšit na příští ročník této jedinečné akce,“ poděkoval na závěr všem zúčastněným Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers.
O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 6. 2010 16:27
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.