Jižní Morava - ideální místo pro teambuilding | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jižní Morava - ideální místo pro teambuilding


Jižní Morava – jedna z nejvyhledávanějších destinací pro realizaci firemních teambuildingů v ČR! Společnost Region z Kyjova, zabývající se přípravou firemních akcí na klíč zaznamenává stále rostoucí zájem o služby a lokality na jižní Moravě. V letošním roce již zrealizovala firemní meetingy pro bezmála dvě stovky spokojených zákazníků, z nichž většina využila služby zážitkového a ubytovacího komplexu Bukovanský mlýn*** v Bukovanech u Kyjova, který společnost sama provozuje.

Jižní Morava je atraktivní lokalitou především pro větší nadnárodní společnosti, které mají svá zastoupení také například v Bratislavě či Vídni a tento region se tak stává ideální místem pro společná pracovní či odpočinková setkání s optimální dojezdovou vzdáleností. Především však máme co nabídnout! Velké množství atraktivních historických objektů nabízí reprezentativní prostory pro nejrůznější společenské události s neopakovatelnou atmosférou, stále větší oblibu si jižní Morava získává také díky kvalitní nabídce domácích vín, včetně komplexní nabídky služeb vinařské turistiky. V neposlední řadě láká jižní Morava také kvalitní a chutnou regionální gastronomií, která v poslední době zaznamenává prudký nárůst nových příznivců. Jihomoravský region dnes také nabízí nepřebernou škálu doplňkových služeb v oblasti kongresové i zážitkové turistiky. Bolavým místem této oblasti je absence dostatečné lůžkové kapacity na ubytovacích zařízeních v kategorii čtyři hvězdičky a výše. Tento nedostatek však částečně kompenzují kvalitní ubytovací zařízení v tříhvězdičkové kategorii, která nabízejí svým hostům stylové prostory i ubytování s autenticitou moravských lidových tradic.
Jedním z takových ubytovacích a zážitkových zařízení je areál Bukovanský mlýn ***, nacházející se za obcí Bukovany u Kyjova. Komplex staveb připomínající slováckou vesničku, jejíž dominantou je budova větrného mlýna, nabízí optimální prostory pro realizaci nejrůznějších tipů firemních eventů. Výše popsané přednosti nabídky služeb na jižní Moravě jsou zde koncentrovány do jednoho místa a nabízeny v autentických moravsko-slováckých prostorách (stylová selská restaurace, vinný sklep s posezením, vinotéka Rotunda, dvoulůžkové slovácké světničky, salonek Krbovna přímo v přízemí větrného mlýna…). Bukovanský mlýn nabízí tradiční prostory až pro 150 osob v interiéru, outdoorové akce pak až pro dvojnásobný počet. Nedostatečná ubytovací kapacita může být doplněna o ubytování v moderně vybaveném Penzionu Régio *** v Kyjově, jehož provozovatelem je taktéž společnost Region, nebo v dalších spolupracujících hotelích v blízkosti, včetně zajištění dopravy kvalitními mikrobusy.
Kompletní realizaci eventů a firemních akcí „na klíč“ se zabývá též zakázkové oddělení společnosti Region. Agentura spolupracuje s množstvím ověřených dodavatelů služeb na celé jižní Moravě. Tým zkušených manažerů zajišťuje kompletní přípravu akce, se snahou vyhovět všem požadavkům objednavatele. Komplexní nabídka služeb je prezentována a nabízena prostřednictvím internetového trhu (www.firemni-akce.cz, www.bukovansky-mlyn.cz). Vlastní dotazníková i osobní šetření dokazují vysokou oblíbenost a spokojenost zákazníků s nabízenými službami, a také velkou oblíbenost jihomoravského regionu.
Kontakt:

Bc. Roman Šikuta
jednatel, ředitel CK
sikuta@chata.cz
http://www.ckregio.cz
775700100
518307721


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2011 15:46
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Region, spol s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
*cestovní kancelář (www.ckregio.cz)
*hotelová síť na jižní Moravě (www.bukovansky-mlyn.cz ; www.penzion-regio.cz)
*internetový prodej pobytů (www.pampliska.cz; www.chata.cz; www.dovolena365.cz; www.hory365.cz)
-další služby: www.lidova-jizba.cz; www.minibus.cz)
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.