Jedna třetina Datového centra K2 je obsazena | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jedna třetina Datového centra K2 je obsazena


Ostrava, 9. 11. 2010 – Datové centrum společnosti K2 atmitec, které bylo spuštěno v květnu letošního roku, se daří rychle zaplňovat. Finančně náročná investice do vysoce moderního informačního centra v Ostravě tak nese své výsledky. Jedna třetina je již obsazena.

Datové centrum K2 využívají firmy z celého spektra podnikatelských činností (energetika, těžební průmysl, IT, reklama a další). V současné době služby DC K2 již využívá několik desítek společností. Datové centrum K2 je společným projektem společnosti K2 atmitec a GTS Czech.

K2 atmitec navíc v současné době jedná s řadou dalších významných společností. „Rychlost, s jakou se datové centrum zaplňuje, nás samozřejmě těší. Můžeme říci, že dokonce předčila naše očekávání. Pomáhají nám zejména zkušenosti současných klientů, kteří si služby datového centra pochvalují,“ říká Marek Kučera, výkonný ředitel společnosti.

„Jsme rádi, že nyní můžeme i zákazníkům z Ostravy a okolí nabídnout komplexní služby včetně pronájmu prostoru v moderním datovém centru. Spolupráce společností GTS Czech a K2 atmitec nabízí zákazníkům široké spektrum služeb dostupné na jednom místě,“ dodává Pavel Brabenec, ředitel pro produktové a projektové řízení z partnerské společnosti GTS Czech.

Zákazníci mohou v centru využít nejen tradiční hostingové a outsourcingové služby, ale také služby spojené s cloud computingem – SaaS, PaaS nebo IaaS. Základem je Informační systém K2, ale často bývá doplněn i o další produkty – například provozování poštovních serverů, telefonních ústředen, řízení workflow informací nebo auditovanou komunikační infrastrukturu.


O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na poli informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 11. 2010 15:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.