IS K2 pro mobilní zařízení: chytrá inovace z dílny K2 atmitec | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


IS K2 pro mobilní zařízení: chytrá inovace z dílny K2 atmitec


Ostrava, 14. 2. 2012 - Po spuštění webového klienta Informačního systému K2 - IS K2 4WEB, který byl představen na podzim loňského roku, chystá společnost K2 atmitec uvést na trh další významnou inovaci svého produktu. Konkrétně se jedná o řešení zmíněného ERP systému pro mobilní technologie.

„Vývoj a přizpůsobení některých funkcí IS K2 mobilním zařízením je jen dalším logickým krokem, který reflektuje trendy a potřeby dnešní doby. Chytré telefony se spolu s tablety stávají běžnou součástí nejen soukromé, ale i korporátní sféry. Prioritou současného vrcholového managementu je především snadný a rychlý přístup ke klíčovým informacím, možnost pružně reagovat na potřeby trhu a schopnost úspěšně čelit nátlaku konkurence, “ říká Ing. Petr Schaffartzik, ředitel vývojového oddělení K2 atmitec.

První z řady funkcionalit IS K2 pro mobilní zařízení jsou notifikace, tedy systém upozornění na uživatelem definované akce. Uživatelé si v rámci notifikace mohou zaregistrovat zařízení, kde chtějí mít tuto funkci aktivní (plný klient, mobilní zařízení, webový klient nebo e-mail), a následně si vybrat z vyjmenovaného typu akcí ty, které jsou pro ně podstatné (potvrzení, vytvoření, storno atd.). U mobilních zařízení je používána notifikace typu push, kdy je informace o změně zasílána automaticky.

„Další část systému, která bude kompatibilní s mobilním zařízením, se chystá na podzim letošního roku a jedná se o oblast CRM. Modul CRM zahrnuje funkce z knihy Partnerů, Kontaktních osob, Aktivit, Kampaní, Příležitostí atd., díky nimž může například obchodní zástupce ihned po schůzce vytvořit záznam o návštěvě, evidovat obchodní příležitost, naplánovat další úkoly či založit nové kontaktní osoby,“ dodává Pavel Motan, obchodní ředitel K2 atmitec.

Na základě požadavků a potřeb stávajících klientů chystá vývojový tým K2 atmitec Informační systém K2 pro telefony a tablety s operačním systémem Windows Phone a operačním systémem Android.

###

O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 13 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 2. 2012 13:09
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.