Internetový obchod K2 atmitec s podporou společnosti MK solutions | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Internetový obchod K2 atmitec s podporou společnosti MK solutions


Ostrava, 26. 10. 2009 - Společnost K2 atmitec s.r.o. uzavřela vzájemnou dohodu o spolupráci se společností MK solutions s.r.o., která je tvůrcem internetových řešení JetWeb, zahrnujících elektronické obchody, webové prezentace apod.

Cílem této spolupráce je propojení Informačního systému K2 s těmito internetovými řešeními a jejich podpora přímo v jádru systému. Společnost K2 atmitec věří, že tato spolupráce nejen zjednoduší užívání internetového obchodu v IS K2, ale že také nabídne zákazníkům další potenciál pro jejich rozvoj.

„Přímou spolupráci s výrobcem IS K2 vnímáme jako ideální spojení, které zákazníkům přinese větší možnosti a komfort při správě elektronického obchodu a může přinést výrazné zlepšení zisků, či ušetření nákladů. Možnost této spolupráce vnímáme jako ocenění úspěchu našeho současného produktu. Zároveň přímá komunikace se zákazníky umožní naší společnosti poskytnout klientům kompletní servis, ať již se bude jednat o odborné konzultace, nebo o zpracování úprav na míru," řekl k vzájemné dohodě obou společností Vladimír Šenflok, ředitel MK solutions s.r.o.
Více informací o společnosti K2 atmitec s.r.o. a Informačním systému K2 najdete
na www.K2atmitec.cz.

###

O MK SOLUTIONS s.r.o.
Název MK SOLUTIONS přesně vystihuje cíl společnosti, kterým je řešení potřeb jejich partnerů, resp. zákazníků, většinou ve spojení s novými možnostmi, které jim přináší internet. Společnost MK SOLUTIONS s.r.o. se nyní soustředí především na vývoj profesionálních elektronických obchodů s plnou integrací do informačních systémů pod svou obchodní značkou JetWEB.


O společnosti K2 atmitec s.r.o.
Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991.
Po osmnácti letech působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 10. 2009 15:49
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.