Informační systém K2 mezi klenoty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Informační systém K2 mezi klenoty


Ostrava, 12. 1. 2010 - Společnost ALO jewelry, která se již 15 let zabývá výrobou diamantových šperků, se rozhodla pro implementaci Informačního systému K2 a věří, že jí nový systém umožní pružnější rozhodování a poskytne komplexní informace, jež povedou k optimálnímu využívání zdrojů.

K hlavním důvodům, které vedly společnost ALO jewelry k pořízení nového informačního systému, se vyjádřil Alojz Ryšavý, generální ředitel ALO jewelry: „Měsíčně expedujeme tisíce nově vyrobených klenotů, a proto potřebujeme systém, který zlepší náš servis klientům. S novým IS budeme například schopni rychleji fakturovat a dohledat případnou reklamaci, nebo trávit více času prací na novém designu a špičkové kvalitě a nikoliv na evidenci. Přitom si ale musíme zachovat kvalitu evidence, protože pracujeme s vysokými hodnotami.“

Lubomír Macek, finanční ředitel ALO jewelry, dodává: „Pro IS K2 jsme se rozhodli na základě dobrých referencí a schopnosti přizpůsobit systém našemu businessu, který se orientuje převážně na výrobu a prodej. Rozhodující pro nás také byla pružnost týmu K2 při jednání i implementaci.“

„Jsem rád, že můžeme mezi našimi klienty přivítat dalšího z řady společností podnikajících v oboru klenotnictví. IS K2 se tak stane nedílnou součástí fungování firmy ALO jewelry a poskytne jí tak prostor věnovat se realizaci vlastních podnikatelských cílů,“ doplnil výkonný ředitel K2 atmitec, Marek Kučera.


Více informací o společnosti K2 atmitec s.r.o. a Informačním systému K2 najdete
na www.K2atmitec.cz.

***

O společnosti ALO jewelry
Klenotnická firma ALO diamonds slaví letos patnáctileté výročí svého založení a je první a jedinou firmou v České a Slovenské republice, která již třináct let nakupuje brilianty na Antverpské a Izraelské diamantové burze. Každý klenot je tedy zárukou nejvyšší kvality potvrzenou certifikátem pravosti drahokamů, který získáte zároveň s každým klenotem. Šperky, které udávají módní trendy nejen v České a Slovenské republice, se proto právem objevují ve střední Evropě po boku takových světových značek, jakými jsou Cartier, Tiffany nebo Chopard. Dlouholetá tradice, nadčasový design, vysoká kvalita, celoživotní servis, osobní přístup, ale především ceny dodávají šperkům ALO exkluzivitu.

O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na poli informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 1. 2010 15:53
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.