II. ročník Festivalu řízků na Bukovanském mlýně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


II. ročník Festivalu řízků na Bukovanském mlýně


STÁHNOUT Vídeňskýtelecířízeksmaženývtrojobalusjemnoustrouhankouvídeňskýbramborovýsalátspolníčkem.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Po prvním, velmi úspěšném ročníku, se na Bukovanském mlýně rozhodli vzdát hold tradiční pochoutce a uspořádat další ročník Festivalu řízků.

Již tento víkend ochutnáte různé druhy masa v různých obalech, ať už tradiční trojobal, mandle či těstíčko. Pro ryzí fajnšmekry bude v nabídce ten nejslavnější řízek a to pravý vídeňský z telecího masa.
Řízky budou nabízeny ve dvou velikostech a s možností výběru přílohy dle chuti, jako klasický bramborový salát s majonézou, vídeňský bramborový salát, brambory na různé způsoby nebo zeleninové saláty. Po celou dobu akce se bude čepovat výborné pivo uvařené pro tuto příležitost Kyjovským pivovarem.

Hotel Bukovanský mlýn ***
Bukovany 70, 696 31 Bukovany
telefon: +420 518 618 011
e-mail: info@bukovansky-mlyn.cz
www.bukovansky-mlyn.cz

Termín akce: 3. - 5. února (pátek – neděle)Kontakt:

Bc. Eva Opravilová
Marketing
opravilova@chata.cz
www.bukovansky-mlyn.cz
+420 775 700 113
+420 518 307 725


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 30. 1. 2017 11:40
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Region, spol. s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Region, spol. s r.o. vznikla v r. 1993 se zaměřením na oblast cestovního ruchu. Za dobu své činnosti se zařadila mezi nejvýznamnější české firmy zabývající se domácím cestovním ruchem s více než 55 tisíci ročně odbavenými klienty.
Nejdůležitější částí firmy je internetová agentura Régio, která prošla bohatým vývojem od tradičního konceptu cestovní kanceláře prodávající pomocí tištěného katalogu a široké sítě prodejních míst (CK a CA v celé ČR), až po dnešní moderní způsob zprostředkovatelského prodeje na internetu. Od r. 2014 je obchodní strategie zaměřena na prodej ubytování a pobytů na webu v souladu s nejmodernějšími trendy, potřebami klientů a dynamicky se rozvíjejícím prostředím v tomto podnikání. Nabídka je zaměřena zejména na ubytování s vlastní dopravou v České republice, na Slovensku, ale i v dalších zemích střední a jižní Evropy (Rakousko, Maďarsko, Itálie, Chorvatsko).
Další významný pilíř činnosti společnosti představuje oblast jižní Moravy, kde firma s pomocí svého zakázkového oddělení zajištuje komplexní služby pro firemní a skupinovou klientelu, stejně jako specializovaný produkt pro individuální turisty a rodiny. Nabídka je podporována vlastními ubytovacími zařízeními (hotelově zážitkový areál Bukovanský mlýn*** v Bukovanech, penzion Régio*** v Kyjově, další úzce spolupracující hotely), vlastními vinnými sklepy, vinotékami, Lidovou jizbou, osobní přepravou, minigolfovým hřištěm, mlynářskou stájí, prodejnou cestovních služeb a dalšími doplňkovými činnostmi.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.