Golf & Style magazín | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Golf & Style magazín


31. října vyjde nový časopis Golf & Style. Bude oproti ostatním golfovým časopisům přinášet nejen golfové články, ale také spoustu pravidelných lifestylových rubrik ze světa módy, cestování i investic.

Je známo, že standardním čtenářem golfových časopisů jsou především muži do 59 let se středním a vyšším příjmem zastávající manažerskou či ředitelskou pozici nebo soukromí podnikatelé ze středních a větších měst. Golf & Style ale rozhodně má co nabídnout i ženám a vůbec všem lidem, kteří o golfu případně teprve uvažují.
Počáteční tištěný náklad je 7.000 ks a již dnes má časopis přes 1.800 předplatitelů ve spolupráci s golfovými kluby. Další distribuce bude v golfových prodejnách, klubech a samozřejmě také volný prodej ve spolupráci se společností Mediaprint Kapa Pressegroso. Prodejní cena časopisu je stylových 72,- Kč (tedy par hřiště), předplatné stojí parů šest (432,- Kč)
V redakčním teamu je mnoho zkušených novinářů, ať z golfového či lifestylového světa, jako Vít Koďousek, Luboš Klikar, Ilja Ehrenberger, Jan Vinter, Petr Bošnakov a také dámské zastoupení – Bára Bergová, můžete tedy očekávat zprávy a články jak ze zahraniční tak i české golfové scény, o lifestylových jste již četli výše. Časopis přinese také spoustu zajímavých rozhovorů, namátkou Helena Zeťová, Martin Ručínský a samozřejmě také některý golfových profíků který se pohybuje v našem „českém rybníčku“, v prvním vydání to bude španěl „Kino“.
Dvorními fotografy časopisu je dvojice René Teuber a Robert Vano, věřím že i Vás potěší svým uměním.
Možnosti prezentace v tomto titulu jsou velmi pestré, klasická inzerce v tomto titulu není předražená, ceníková cena standardní celostrany uvnitř časopisu je 90.000,- Kč bez DPH.
Časopis vydává nově vzniklé vydavatelství společnost KRM For You a.s. v čele s předsedou představenstava Michaelem Fridrichem, (dříve obchodní ředitel vydavatelství Atemi s.r.o.). Kontakt na vydavatele časopisu: michael@golf-style.cz
Kontakt:

Michael Fridrich
předseda představenstva
michael@golf-style.cz
736751500


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 10. 2007 21:19
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: KRM For You a.s. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
vydavatelství, nakladatelství, obchod
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.