FSP Europe – Fortron Source GmbH spustila novou webovou stránku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


FSP Europe – Fortron Source GmbH spustila novou webovou stránku


„Vyhrajte FSP NBQ 90 Plus Notebook Adapter + ASUS Eee Pad Transformer“ Willich, Německo, 17. října 2011 – FSP Europe Fortron Source GmbH s hrdostí oznamuje spuštění své úplně nové webové stránky na adrese: www.fsp-europe.com. Nová stránka je orientovaná především na zákazníka a poskytuje mu nejen informace o nejnovějších produktech, marketingových kampaních, ale i vlastní e-shop. Prvních 100 nových resellerů, kteří na stránce nakoupí za více než 100 euro, získá automaticky zdarma FSP Power Bank (PB1) univerzální dobíjecí baterii. Nabídka platí do 31. října 2011. Zaregistrujte se a využijte tuto exkluzivní nabídku a servis! www.fsp-europe.com/shop

Na oslavu spuštění nové webové stránky nabízí FSP Europe navíc šanci vyhrát v soutěži její nejnovější produkt – FSP NBQ 90 Plus ultra-slim notebookový adaptér – společně s jedinečným tabletem Asus Eee Pad Transformer. Notebookový adaptér FSP NBQ 90 Plus ultra-slim váží pouze 215 g (polovina hmotnosti běžného notebookového adaptéru) a je pouze 1,89 cm silný. Je navíc vybavený USB portem na dobíjení vašich USB zařízení současně s notebookem, a to i v době, kdy je notebook vypnutý. Navštivte facebookovou stránku FSP Europe a podívejte se na naše nejnovější produktové video: www.facebook.com/video/video.php?v=162172227200755.

Jak se zúčastnit soutěže:
Od 17. října do 16. listopadu 2011 stačí dát „Like“ facebookové stránce FSP Europe a sdílet video o NBQ 90 Plus na své facebookové zdi. Napište nám e-mail, proč se vám toto video líbí, a zašlete nám link, který jste sdíleli na vaší facebookové zdi na marketing@fortron-source.de. Po ukončení soutěže vylosujeme šťastného výherce.

Pokud byste chtěli získat víc informací o této soutěži, navštivte prosím www.fsp-europe.com anebo facebookovou stránku FSP Europe www.facebook.com/FSP.Europe.O společnosti FSP
FSP Group, 5. největší výrobce napájecích systémů na světě, se zaměřuje na vývoj ekologických a energeticky efektivních napájecích zdrojů pro koncové zákazníky i průmysl. Jako profesionální výrobce napájecích produktů FSP vlastní více 80 PLUS certifikací než jeho rivalové. Společnost je globálně aktivní v Německu, Francii, Itálii, Velké Británii, USA, Rusku, Japonsku, Indii, Koreji a Číně. FSP Europe Fortron Source GmbH byla založena roku 1995 a její základní prioritou je maximální kvalita jejích produktů.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 10. 2011 8:44
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.