Filtry GL od společnosti Parker Zander dostaly v USA prestižní cenu „Nový výrobek roku“ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Filtry GL od společnosti Parker Zander dostaly v USA prestižní cenu „Nový výrobek roku“


Praha, 17. května 2011 – Společnost Parker Hiross Zander získala za svoji řadu filtrů stlačeného vzduchu Zander GL, kterou uvedla na trh v září loňského roku, prestižní ocenění „Nový výrobek roku“.

Ocenění uděluje každý rok Výbor uživatelů Americké společnosti pro filtrace a separace (AFS). Zástupci divize Parker Zander se zúčastnili slavnostního oběda během výroční konference AFS, která se uskutečnila 10. května 2011 v Louisville v americkém státě Kentucky. V průběhu programu měli i příležitost představit svou novou řadu filtrů GL všem shromážděným delegátům.
Tato významná událost přichází v době, kdy dochází k výraznému růstu prodeje řady filtrů GL, a kdy se zvyšuje zájem o špičkovou výrobní technologii.
„Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nám pomohli s uvedením tohoto výrobku Parker Zander třetí generace na trh. Obzvláště bychom chtěli poděkovat společnosti Domnick Hunter, což je průmyslová divize společnosti Parker, na jejíž technologii je řada filtrů Zander GL založena. Dík patří také oddělení pro řízení produktové politiky a marketingovou komunikaci, dodavatelskému řetězci společnosti a provozním týmům v italské Padově a v německém Essenu,“ uvádí oficiální stanovisko společnosti Parker Zander.
Americká společnost pro filtrace a separace je technická a vzdělávací nezisková organizace, která byla založena v roce 1987 a jejímž cílem je poskytovat fórum pro výměnu informací mezi techniky, vědci a uživateli ve všech oblastech filtrace a separace kapalin a částic.
Členy této společnosti mohou být subjekty ze všech sfér průmyslu včetně koncových uživatelů, prodejních firem, distributorů, konstruktérů, výzkumných a vývojových pracovníků, členů managementu společnosti, konzultantů, akademiků a státních úředníků. Společnost se zaměřuje na různé problémy, a to od čistě teoretických otázek až po aplikační řešení pro konkrétní výrobní technologie.

###
O společnosti Parker Hannifin
Díky ročnímu obratu přes 10 miliard USD je společnost Parker Hannifin mezinárodním lídrem v oblasti technologií a systémů pro řízení pohybu, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu komerčních, mobilních, průmyslových a leteckých oborů. Společnost zaměstnává přes 55 000 zaměstnanců ve 46 zemích po celém světě. Firma je technologicky členěna do několika skupin: hydraulika, automatizace, filtrace, šroubení, těsnění, chlazení a klimatizace, letectví a kosmonautika a přístrojová technika. Firma Parker již 54 let každoročně navyšuje počet dividend, které vyplácí svým akcionářům. To společnost řadí mezi top 5 společností, jež vykazují nejdelší růst dividend podle S&P 500 indexu. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti http://www.parker.com, nebo stránky http://www.phstock.com.
Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky. Do České republiky Parker vstoupil v roce 1991 jako do první země bývalého východního bloku. Nejprve byla zřízena kancelář pro podporu prodeje a vytvoření prodejní sítě, v roce 1993 Parker Hannifin započal i výrobní spolupráci s českými firmami. První výrobní závod uvedla společnost do provozu v roce 1994 se sedmi pracovníky v Sadské u Nymburka. Od roku 1999 zde pracuje 400 zaměstnanců v novém závodě. Podobně započala v roce 1996 i výroba v Chomutově s dnešními téměř 750 pracovníky.
Obchodní pobočka firmy má sídlo v Praze. Prodej v České republice a Slovenské republice je rozdělen do dvou skupin: Velcí zákazníci jsou obsluhováni přímo obchodní pobočkou v Praze, obsluha menších zákazníků a servisní služby jsou zajištěny prostřednictvím sítě distributorů (certifikovaní distributoři provozují prodejny s názvem ParkerStore).
Kompletní profil společnosti, včetně informací o nabízených produktech a službách najdete na webové stránce www.parker.cz, pro investory jsou další informace k dispozici na www.phstock.com.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 5. 2011 16:44
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.