Extrémní vozík pro extrémní jízdu bez limitů: Tout-terrain single trailer | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Extrémní vozík pro extrémní jízdu bez limitů: Tout-terrain single trailer


(Uherský Brod, 10. května 2010) – První jednokolový dětský vozík za kolo přináší na trh česká firma Azub Bike. Pro aktivní rodiče, kteří si chtějí své cyklovýlety užít společně se svými potomky, se tak otevírají nové možnosti. Tout-terrain single trailer je totiž vynikajícím společníkem i pro jízdu v terénu.

Vozík je vybaven pouze jedním kolem, což umožnilo výrobci významně zúžit šířku vozíku. Ta prakticky nepřesahuje šířku kola a vozík je tak perfektně uzpůsoben pro jízdu v obtížnějším terénu. Hůře přístupné pasáže s většími nerovnostmi nebudou problémem nejen díky špičkové aerodynamice, která je podpořena valivým odporem jediného kola, ale i díky kvalitnímu vzduchovému tlumiči RockShox Ario. Tlumič lze navíc nastavit podle hmotnosti dítěte a lze ho přizpůsobit i podmínkám terénu.

Z hlediska bezpečnosti bylo důkladně propracováno uchycení ke kolu, stejně jako ochrana před odlétávajícími kamínky a prachem s ohledem na maximální pohodlí vašeho dítěte. V případě potřeby můžete využít stojan nebo sluneční clonu. Samozřejmostí jsou nastavitelné pětibodové bezpečnostní pásy. Jasné, viditelné barvy ve spojení reflexními pruhy na všech stranách potom zaručují maximální viditelnost vozíku i za soumraku. Velkou výhodou vozíku Tout-terrain single trailer je navíc jeho nízká hmotnost, která činí pouze 9,5 kg. Objevte extrémní vozík pro extrémní jízdu, při které už žádný terén nebude překážkou.

Vozík Tout-terrain single trailer dodává do ČR uherskobrodská společnost AZUB Bike za cenu 32 990 Kč.

Specifikace cyklovozíku
Hmotnost: 9,5 kg
Počet míst: 1
Rám: Cro-Mo
Kolo: 20ʺ

O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 5. 2010 15:19
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.