OKNOPLASTsponzorem úspěšného italského fotbalového klubu FC Inter Milán | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


OKNOPLASTsponzorem úspěšného italského fotbalového klubu FC Inter Milán


OKNOPLAST se stal pro následující sezonu TOP sponzorem úspěšného italského fotbalového klubu FC Inter Milán


Praha – Společnost OKNOPLAST, přední evropský výrobce výplní stavebních otvorů, se od roku 2012 stává TOP sponzorem italského fotbalového klubu Inter Milán. OKNOPLAST tak otevírá dveře do fotbalového světa a zároveň rozšiřuje své portfolio společenských činností o aktivitu, kterou uvítají tisíce sportovních fanoušků po celém světě. V loňském roce dosáhl OKNOPLAST na evropském trhu obratu v přepočtu 2,1 miliardy korun českých, z čehož lze celých padesát procent přičíst exportu.
Podpora sportu na evropské úrovni
Fotbal je nejen v Itálii, ale v celé Evropě velice oblíbeným sportem. I to podle Mikolaje Placka, předsedy představenstva společnosti OKNOPLAST, přispělo k rozhodnutí firmy stát se sponzorem významného fotbalového týmu: „OKNOPLAST je jedním z pěti největších výrobců plastových oken v Evropě. Očekáváme, že díky spolupráci s uznávaným týmem, jako je Inter Milán, ještě více zvýšíme povědomí o naší značce na evropských trzích.“ Mezi ně v současné době patří Česká republika, Rakousko, Francie, Německo, Maďarsko, Polsko a Slovensko. Slova Mikolaje Placka pak potvrzuje i fakt, že klub Inter Milán má ze všech italských týmů nejvíce fanklubů. V letošním roce je v 1013 jeho italských a i zahraničních fanklubech zaregistrováno více než sto dvacet tisíc členů. Počty se navíc každým rokem zvyšují. V České republice má klub oficiální zastoupení fanklubem Cechia Nerazurra.
„OKNOPLAST je silnou a ceněnou značkou na evropském trhu, stejně tak na trhu italském. Jako rozhodující byly na počátku spolupráce jednak otázky imagové a vysoké standardy obchodní spolupráce, a současně společensky zodpovědné aktivity a procesy zohledňující ochranu životního prostředí, které společnost OKNOPAST představuje,“ komentuje spolupráci Massimo Moratti, prezident Interu Milán.
OKNOPLAST oznámil svůj sponzoring týmu v nadcházející sezóně 22. ledna při zápase Interu Milán s klubem Lacio Řím. Samotná akce byla mediálně velice sledovanou událostí, a to díky nejvyšším pozicím obou týmů v italské lize. Výrazné pozornosti médií se OKNOPLAST v následující fotbalové sezóně dočká i díky svému logu, které bude zveřejněno nejen na internetových stránkách klubu FC Internazionale Milano, ale také na jeho domácím stadionu San Siro ve městě Milán a tréninkovém zázemí Centro Sportivo Angelo Moratti v lombardské vesničce Appiano Gentile. Generální ředitel fotbalového klubu Inter Milán, Ernesto Paolillo, ke spolupráci dodává: „Při výběru sponzorů a spolupráci s nimi zohledňujeme kromě jiného také jejich mezinárodní působení a podnikání. Těší nás, že v tomto roce jsme uzavřeli partnerství se společností OKNOPLAST, která je jedním z klíčových výrobců otvorových výplní v Evropě.“
Inter Milán patří již přes více než sto let ke špičce italské ligy. Scudetto – ligový titul Serie A - vyhrál klub za dobu své existence celkem osmnáctkrát. Od roku 1908, kdy FC Internazionale Milano vznikl, se klub postupně kvalifikoval do nejvyšších evropských soutěží, jako jsou Liga mistrů, kde zvítězil třikrát, či Evropská liga - dříve Pohár UEFA, který klub získal také třikrát. Sponzorství Interu Milán je obecně považováno za prestižní záležitost. Společnosti ucházející se o post sponzora klubu procházejí důkladnou kontrolou, do které spadá například rozbor image značky a pozice na trhu. Na výběru sponzorů se osobně podílí také Massimo Moratti, legendární prezident klubu. Sponzorem se pak zpravidla stává subjekt, který je v daném oboru jedničkou na trhu.
OKNOPLAST je uznávanou značkou v oboru nejen na italském trhu, ale v celé Evropě. Prestižní jméno má také v České republice, kde prostřednictvím více než 50 obchodních zastoupení působí již osm let. Pro české zákazníky připravuje společnost OKNOPLAST celou řadu zajímavých propagačních kampaní a soutěží. Na výherce čekají nejen lístky na fotbalová utkání, ale také dárky a suvenýry klubu Inter Milán.

Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady na www.oknoplast.cz .
Informace o italském fotbalovém klubu FC Internazionale Milano naleznete na www.inter.it.

O společnosti OKNOPLAST
OKNOPLAST je dynamicky rozvíjející se firma, s vybudovanou pozicí lídra v oboru plastových a hliníkových oken na evropském trhu. Nabízí plastová okna a dveře, hliníkové konstrukce, okna a venkovní dveře, rolety, příslušenství k oknům a v neposlední řadě odborné poradenství přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Firma OKNOPLAST vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hlubokých znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z výrobních hal s celkovou plochou 17 tis. m2, moderních kancelářských budov, skladovacích a manipulačních ploch.
V průběhu prvních deseti let své existence se společnost vypracovala do postavení solidní značky a zařadila se mezi přední evropské výrobce plastových oken a dveří. V roce 2010 překročil prodej firmy jeden milion okenních jednotek. Více informací naleznete na www.oknoplast.cz .
Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 2. 2012 19:57
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.