Evropská konference Konica Minolta: prioritou je efektivní práce s dokumenty a produkční tisk | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Evropská konference Konica Minolta: prioritou je efektivní práce s dokumenty a produkční tisk


Mnichov, 27. 10. 2011 – Konica Minolta chce v nejbližších letech věnovat stále více pozornosti efektivní práci s dokumenty a oblasti produkčního tisku. Tak zní klíčové poselství letošní celoevropské konference společnosti, na které se v Mnichově sešlo více než 1200 klíčových zákazníků a obchodních partnerů.

„Rádi bychom ještě více posílili naši pozici v B2B segmentu, abychom zákazníkům byli schopni dodávat špičkové komplexní řešení v oblasti tzv. Optimized Print Services – technického vybavení, implementace a obsluhu systémů pro tvorbu a oběh dokumentů. Dalšími pilíři naší strategie je udržení dominantního postavení v oblasti produkčních strojů a rozšíření strategických obchodních partnerství,“ říká Ken Osuga, prezident společnosti Konica Minolta Business Solution Europe.

V budoucnu se chce Konica Minolta soustředit zejména na vývoj aplikací a řešení pro řízení dokumentů, které dokážou propojit složité IT struktury a zajistit tak vyšší flexibilitu pracovních procesů. Plánuje přitom využívat i know-how svých obchodních partnerů.

Evropská Konica Minolta by také ráda uchovala svoji dominantní pozici v oblasti produkčního tisku. V České republice se podíl na trhu pohybuje kolem 60 až 70 procent.

Novou vlajkovou lodí v profesionálním produkčním tisku by se měl stát zejména bizhub C8000 – který pracuje s tiskovým enginem a rozlišením 1200 x 1200 dpi při osmibitové hloubce barev, technologií S.E.A.D. II a technologií přesného pozicování laserového paprsku. Novinkou je také využití převratných tonerů Simitri HD+, vyráběných z biomasy a vyvinutých speciálně pro použití v komerčních tiskových provozech.

Společnost se také přihlásila k dodržování konvence OSN z roce 2008, která ji zavazuje ke společensky zodpovědnému chování v rámci společnosti i mimo ni.


O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 10:55
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.