Dokonalá show v obchodním centru Olympia Teplice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dokonalá show v obchodním centru Olympia Teplice


Přijďte v sobotu 12. 11. do obchodního centra Olympia Teplice a užijte si Dokonalou show s Jiřím Krampolem, Monikou Bagárovou a Hankou Mašlíkovou. Společně rozsvítíme slavnostní vánoční výzdobu a připraven je i velkolepý ohňostroj.

Dokonalá show v obchodním centru Olympia Teplice

Přijďte v sobotu 12. 11. do obchodního centra Olympia Teplice a užijte si Dokonalou show s Jiřím Krampolem, Monikou Bagárovou a Hankou Mašlíkovou. Společně rozsvítíme slavnostní vánoční výzdobu a připraven je i velkolepý ohňostroj.

Obchodní centrum Olympia Teplice pro vás přichystalo zábavné odpoledne v podobě Dokonalé show, která nabídne pestrý hudebně zábavný program, rozsvícení vánoční výzdoby centra nebo slavnostní ohňostroj. V nabitém programu si na své přijde úplně každý. Pokud se zajímáte o módu a styl, nenechte si ujít nejnovější podzimní a zimní trendy v podání Hanky Mašlíkové a ukázku moderního líčení od společnosti Yves Rocher. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven facepainting, při němž si děti užijí spousty zábavy. Nouze nebude ani o hudební a taneční vystoupení, kterými provede moderátor Petr Vojnar.

Těšit se můžete i na oblíbeného herce Jiřího Krampola, krásnou Hanku Mašlíkovou, komickou trapnomagii Richarda Nedvěda a hudební vystoupení finalistky soutěže Česko Slovenské SuperStar Moniky Bagárové. Čestným hostem bude primátor Jaroslav Kubera a sportovní legenda FK Teplice Pavel Verbíř, který v rámci show pokřtí své nové DVD o životě a kariéře prvoligového hráče. Jeho podpis budete moci získat během následující autogramiády.

Dokonalá show se koná v obchodním centru Olympia Teplice a je pro všechny návštěvníky zdarma. Show začíná ve 14:00 a 16:00 hod, slavnostní ohňostroj odstartuje v 18:30 hod.


Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:
Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a v roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.

Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Lucie Kittlová
tel.: +420 417 569 074
e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz
Kontakt:

Andrea Pitronová
andrea.pitronova@crestcom.cz
http://www.olympia-tp.cz/
222 927 111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 11. 2011 15:43
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Crest Communications a.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.