Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Děti mají do konce března vstup na zámek Dětenice zdarma


Až do konce března má každé dítě do 12 let vstup na zámek Dětenice ZCELA ZDARMA. Využijte této nabídky a přijeďte se podívat na Šípkovou Růženku či strašidelné bytosti.

Každou sobotu od 10.00 do 17.00 hodin na zámku vylézají ze svých koutů strašidla. V doprovodu čarodějnice můžete společně se svými ratolestmi obdivovat zámecké pokoje v Dětenicích. Možná vás upír pozve na krvavou hostinu a společně budete hodovat. Či si vaše děti odnesou bytosti pekelné… Jedině v sobotu se stanete součástí strašidelného reje, který pobaví nejen děti, ale i dospělé.
„Sleva na vstupné do zámku Dětenice pro děti do 12 let trvá do konce března. Rodiny s dětmi tak mají jedinečnou příležitost přijet a mít levnější vstupné,“ uvedl Petr Jindrák, ředitel Zámeckého resortu Dětenice.

V neděli se na zámku Dětenice od 11.00 hodin probouzí krásná Šípková Růženka, která vám svůj příběh odvypráví. O tom, jak se narodila, co jí bylo předpovězeno a zda se to skutečně stane? Uhádnou vaše děti, jak všechno dopadne, až zazvoní zvonec a pohádky bude konec? Šípkovou Růženku v dětenických komnatách potkáte každou neděli v každou celou hodinu a to až do 16.00 hodin.
Na rodinném výletě v Dětenicích se velmi dobře občerstvíte a najíte ve středověké krčmě. A nejen dámám chutná dětenické pivo lásky, které se vaří v místním pivovaru. Přespat můžete v unikátním Středověkém hotelu a nechte se překvapit, co se v noci bude dít.
Kontakt:

Stanislava Černovská
stana.cernovska@pr1.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 3. 2012 14:32
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Public Relations One, spol. s .r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Naše společnost se zabývá marketingem a public relations. Dobrým zvládnutím všech těchto skupin vytváříme dílčí, ale především globální marketingové komunikace (IMC). Kdy na základě analýz potřeby klienta vyvíjíme nové postupy a technologie, které Vám zaručí efektivně a kreativně posílit Vaše postavení na cílovém trhu. Ke každému zadání najdeme netradiční a nápadité řešení a vytvoříme komunikační strategii přímo na míru.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.