CSI Leasing je finančním partnerem výrobce datových úložišť NetApp | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CSI Leasing je finančním partnerem výrobce datových úložišť NetApp


České firmy mají jednodušší přístup k špičkovým řešením pro bezpečné ukládání a zálohování dat NetApp. Americký výrobce podepsal s firmou CSI Leasing smlouvu o finančních službách v regionu střední a východní Evropy, která navazuje na spolupráci obou společností na německém trhu.

CSI Leasing se specializuje na operativní leasing IT, který na rozdíl od finančního leasingu poskytuje zákazníkovi možnost rozhodnout se, po jeho skončení zařízení odkoupit, vrátit či vyměnit nebo pokračovat v leasingu. Firmy tak mohou lépe plánovat svoje cash flow, protože dopředu přesně vědí, kolik finančních prostředků musí vyčlenit na IT. CSI Leasing se navíc postará o bezpečné zneškodnění citlivých dat na starých zařízeních.

„Požadavky na ukládání dat v korporátní sféře enormně stoupají,“ říká Čeněk Ohanka, sales manager společnosti CSI Leasing Czech. „Ty je však možné překlenout prostřednictvím operativního leasingu. NetApp hledal partnera, který jeho zákazníkům umožní vysoké počáteční investice profinancovat.“

Společnost NetApp patří k nejvýznamnějším výrobcům úložných zařízení a řešení pro správu dat. Vyvinula speciální koncept samostatného neprogramovatelného serveru, který není zatížený složitým operačním systémem. Společnost v minulém obchodním roce dosáhla obrat 4,785 miliardy USD a čistý příjem 624 miliónů USD.
Kontakt:

Jaroslav Ostrčilík
Account Manager
jaroslav.ostrcilik@pram.cz
www.pram.cz
739320771
222 351 496


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 3. 2012 10:08
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.