CPI Retail Park Třinec otevřen | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


CPI Retail Park Třinec otevřen


První obchodní komplex z řady CPI Retail Parků developerské skupiny CPI Group byl otevřen na konci minulého roku v Třinci. K místnímu Tescu na Frýdecké ulici tak přibyly obchody s obuví, sportovními potřebami, chovatelskými potřebami nebo oděvy.

CPI Retail Park Třinec s plochou 3 600 m2 nabízí prostor pro šest obchodních jednotek. Od prosince mohou zákazníci kromě hypermarketu Tesco využít nabídky společností Reno, Okay, Sportisimo, SuperPet a KiK. V dohledné době bude otevřena také prodejna s oděvy Takko.

Rostoucí zájem o podobné obchodní areály dokazuje poptávka obchodníků také v dalších městech. Na základě tohoto zájmu připravuje CPI Group retail park ve Vyškově, který se otevře v dubnu tohoto roku a retail parky v Českém Těšíně a Prostějově, s plánovaným otevřením ve druhé polovině roku 2008.

Při přípravě obchodních areálů využívá CPI Group již existujících hypermarketů s fungující infrastrukturou. Následně realizuje celou stavbu včetně interiérů, objekt zkolauduje a předá nájemcům. Výhoda objektů spočívá v jejich flexibilitě. Obchodní jednotky lze maximálně přizpůsobit požadavkům nájemníků a samotná výstavba objektů se může snadno přizpůsobit aktuální situaci na trhu.


Více informací o společnosti a projektech najdete na www.cpi.cz.

Kontakt:

Michaela Winklerová
Public Relations
winklerova@aetna.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 1. 2008 10:53
Kategorie: Reality
Název zdroje: Komunikační agentura AETNA (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Full servisová komunikační agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.