ČESKÉ SPORTOVNÍ FIREMNÍ HRY 2011 - LETNÍ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


ČESKÉ SPORTOVNÍ FIREMNÍ HRY 2011 - LETNÍ


13.-15.5.2011 se uskutečnily ČESKÉ SPORTOVNÍ FIREMNÍ HRY - LETNÍ, na kterých se sešlo 19 firem, 316 sportovců z celé ČR. Tito reprezentanti firem se utkali ve více než 20 sportovních disciplínách v ČEZ Sportovní hale Nymburk.

13.-15.5.2011 se uskutečnily ČESKÉ SPORTOVNÍ FIREMNÍ HRY - LETNÍ, na kterých se sešlo 19 firem, 316 sportovců z celé ČR. Tito reprezentanti firem se utkali ve více než 20 sportovních disciplínách v ČEZ Sportovní hale Nymburk.Bojovnou, ale zároveň příjemnou atmosféru podpořilo i vydařené počasí, které vydrželo po celou dobu trvání her, a tak se vetšina sportů mohla uskutečnit dle plánů venku, jako například petanque, volejbal, nohejbal, tenis, lukostřelba, fotbal, atletika, a mezi indoor sporty dominovaly badminton, stolní tenis a floorbal.

I když mezi sportovci panovala rivalita a touha po vítězství, všichni podpořili myšlenku FAIR PLAY BUSINESS v čele s přítomnými českými vrcholovými sportovci, badmintonistou Petrem Koukalem, který předvedl ve sportu, jemuž kraluje, skvělou exhibici. Pod taktovkou cyklisty Jana Hrušky proběhl řízený trénink na MTB. Lezkyně Lucie Hrozová porovnala své síly s účastníky sportovních disciplín stolní tenis, lukostřelba a během večerního programu představila svůj menšinový sport ledolezení. Ambasadorka Českých sportovních firemních her / letní 2011 atletka Zuzana Hejnová během svého působení předvedla svou rychlost při letmém startu na 30 metrů.

Po tomto náročném víkendu si vítězství odvezla firma Kooperativa. Na druhém místě se umístila firma Benteler a o třetí místo se podělily firmy ABB a Plzeňská teplárenská.

Gratulace a poděkování patří nejen těmto firmám, ale i všem nadšeným sportovcům, kteří byli přítomni na tomto sportovně - společenském klání.

Děkujeme také všem jednotlivcům a firmám Kooperativa a České teplo, které v rámci sbírky přispěly štědrou částkou při dražbě dresů P.Koukala a Z.Hejnové na Konto pro pohyb, které podporuje cyklistku Hanku Doležalovou při koupi Handbike.

Na další setkání se těšíme v regionálních firemních sportovních hrách v průběhu září 2011:

Pražské sportovní firemní hry 2011 - 16.9.2011

Brněnské sportovní firemní hry 2011 - 23.9.2011

Hradubické sportovní firemní hry 2011 - 30.9.2011

Více informací o hrách najdete na www.asociacefiremnichsportu.czKontakt:

Michaela Novotná
Project manager
michaela.novotna@kasty.cz
www.kasty.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 5. 2011 9:06
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: KASTY.CZ (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost KASTY, s.r.o. se specializuje na strategický marketing a řízení lidských zdrojů. Obě tyto oblasti spojuje specializace na interní HR marketing.

Činností společnosti KASTY, s.r.o. jsou poradenské a konzultační služby, projektový management
a rozvojové aktivity včetně vzdělávacích kurzů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.