Boscolo Prague má novou posilu ve svém týmu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Boscolo Prague má novou posilu ve svém týmu


STÁHNOUT Katarina_nahled.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Novou významnou posilu získaly do svého týmu luxusní lázně Boscolo Prague Spa & Wellness v pětihvězdičkovém hotelu Boscolo Prague na Senovážném náměstí. O provoz, vedení týmu a komunikaci lázní se nyní bude starat Katarína Králová.

Katarína Králová v minulosti působila mimo jiné v Holmes Place Czech Republic (jako Marketing Coordinator) a Holmes Place International (Service, Quality and Standards Manager), kde měla na starosti organizaci eventů, centrální kampaně či public relations, respektive vytváření standardů služeb ve fitness klubech v sedmi zemích, projekty klientských služeb a kvalitativní audity.
Vystudovala University of Applied Sciences v Rakousku, výměnný semestr strávila na Universidad Panamericana v Mexiku a studovala také na Slovensku a v Kanadě. Kromě rodné slovenštiny ovládá angličtinu, španělštinu, němčinu a portugalštinu. Je velmi zcestovalá a delší dobu žila celkem v šesti zemích.
V lázních v hotelu Boscolo Prague plánuje zužitkovat zejména své zkušenosti z marketingu a servisního prodeje a samozřejmě ze svého působení v mnoha zemích světa. „Cestování mě velmi obohatilo a moje zkušenosti z něj mi pomáhají dívat se na věci z různých úhlů pohledu,“ říká Katarína Králová a dodává: „Mezi mé první úkoly v Boscolo Prague Spa & Wellness patří finalizace a implementace nové obohacené nabídky procedur, do které jsme nyní zařadili mimo jiné několik nových typů péče o obličej, zaměřené na okamžitý výsledek a specifické problémy, a cvičení jógy u bazénu pod dohledem zkušeného instruktora.“
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 8. 2013 16:31
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Persum (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.