Bio čaje nově v Intersparu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Bio čaje nově v Intersparu


Zatím poslední novinkou z řad biopotravin Spar Natur*pur, které na sychravé podzimní počasí připravil Interspar pro své zákazníky, jsou bio čaje.

Bio čaje výborné chuti a kvality budou nabízeny v praktickém porcovaném balení po dvaceti nálevových sáčcích a zákazníci si budou moci vybírat ze čtyř druhů jedinečných čajových směsí: bio čaj pro posilnění, který jistě pomůže v období chřipek, dále bio čaj pro uvolnění, bio čaj na dobrou náladu a bio čaj, který prospěje žaludku. Všechny bio čaje budou k dostání od října za 56,90 korun.

Vlastní exkluzivní značka biopotravin obchodního řetězce Interspar, Spar Natur*pur, si stále získává více svých zákazníků. To je také hlavní důvod neustálého rozšiřování této biořady, která v současné době obsahuje více než 100 výrobků.
„Celkově sestává biořada Spar Natur*pur asi z 250 produktů. Rádi bychom všechny tyto bioprodukty zavedly také v českých hypermarketech, a proto plánujeme každý měsíc uvádět na trh nové biovýrobky. Avšak vždy se snažíme tento sortiment doplňovat s ohledem na preference zákazníka,“ řekl jednatel společnosti SPAR Česká obchodní společnost Martin Hruška.

Kromě úspěšného prodeje biopotravin Spar Natur*pur se také od poloviny září rozjíždí projekt s bio taškami z bramborového škrobu, které již Interspar nabízí ve všech svých prodejnách. Nespornou výhodou těchto bio tašek je jejich šetrnost k životnímu prostředí, neboť jsou vyrobeny z granulátu, tedy znovuobnovitelného zdroje. Vedle toho však biotašky nabízí i další skvělé vlastnosti, a to především dobrou prodyšnost materiálu, ze kterého jsou vyráběny. Díky tomu, že taška „dýchá“, se tak výrazně prodlužuje čerstvost potravin. Ovoce a zelenina tak v bio tašce vydrží až dvakrát déle.
Tato taška je tedy opravdovým důkazem toho, že cílem Intersparu je nejen zodpovědně přistupovat k životnímu prostředí, ale také nabídnout svým zákazníkům takovou ekologickou tašku s přidanou hodnotou, díky které budou jejich nakoupené potraviny déle čerstvé.

První vlna biopotravin Spar Natur*pur byla na trh uvedena v listopadu loňského roku a obsahovala zejména mléčné výrobky, pečivo a také ovoce a zeleninu. Svého prvního rozšíření se biořada dočkala v březnu letošního roku, a to o takové potraviny jako jsou těstoviny, rýži, olivové oleje, olej z dýňových semínek, ocet balsamico, uzeniny, ovocné a zeleninové džusy, kompletní müssli sortiment, sojové nápoje a další druhy potravin. V letních měsících trh obohatila vanilková bio zmrzlina.

Provozovatelem hypermarketů INTERSPAR a supermarketu SPAR v České republice je společnost SPAR Česká obchodní společnost s.r.o., která je součást skupiny ASPIAG (Austria Spar International AG) realizující zahraniční aktivity rakouského koncernu SPAR v České republice, Slovinsku, Maďarsku, Itálii a Chorvatsku. Od roku 1997 otevřela skupina ASPIAG v České Republice již 24 hypermarketů INTERSPAR a v prosinci 2006 první supermarket SPAR a to v Třebíči. Více informací na www.interspar.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 10. 2007 9:09
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: ARISTON PR (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.