Azub Jerry – Malý pomocník s velkými schopnostmi | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Azub Jerry – Malý pomocník s velkými schopnostmi


(Uherský Brod, 15. dubna 2010) – Dětské vozíky za kolo se v poslední době stávají čím dál oblíbenějšími. Nejnovější modely roku 2010, mezi něž patří i český výrobek Azub Jerry, mají vysoké bezpečností standardy a zároveň jsou dokonale skladné. Milovníci cyklistiky se tak už nemusí s příchodem ratolesti vzdávat svého koníčku. Stačí zapřáhnout vozík a vyjet!

Díky promyšlené konstrukci je jmenovec myšáka Jerryho vhodný i pro aktivnější rodiče – cyklisty. Kombinace cenové dostupnosti, skladnosti a bezpečnosti při jízdě v terénu ho činí atraktivním a žádaným zbožím. „Myšáka“ složíte během dvou minut do neuvěřitelně malých rozměrů 80 x 80 x 18 cm, jedná se totiž o nejmenší výrobek na trhu. Jeho váha navíc činí pouhých 10,6 kg.

Vozík byl navržen Čechy pro Čechy. Zaměřuje se tedy na potřeby a požadavky českých rodičů, kteří upřednostňují cestu přírodou před silniční cyklistikou. Kola o velikosti 20´´ jsou uzpůsobena pro jízdu v náročnějším terénu, stejně jako zaoblená konstrukce vozíku. Díky speciálnímu systému střešního větrání se dítě ve vozíku nedusí ani nepotí a zároveň je chráněno před prachem a kamením. Nemusíte se tak bát vyrazit se svým potomkem na delší výlet napříč českou přírodou ani odvážnějších výletů do zahraničí.

Zároveň lze vozík uplatnit i v silničním provozu - žlutá barva a reflexivní pruhy umístěné na potahu zajišťují jeho dokonalou viditelnost. Díky vysoké variabilitě lze vozík použít také pro přepravu psů či nejrůznějších nákladů.

Dětský vozík Azub Jerry prodává uherskobrodská společnost AZUB BIKE a pořídíte jej již za 6990 Kč.


O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 4. 2010 10:09
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.