AZUB Bike uvedl na SPEZI nový model lehotříkolky AZUB TRIcon a další novinky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AZUB Bike uvedl na SPEZI nový model lehotříkolky AZUB TRIcon a další novinky


(Uherský Brod, 5. 5. 2011) – Uherskobrodská společnost AZUB Bike, lídr na poli alternativní cyklistiky a jediný výrobce lehokol v České republice, se letos už po desáté prezentovala na veletrhu SPEZI – největším veletrhu speciálních kol na světě – v německém Germersheimu. Představila zde velmi očekávaný model extra skládací lehotříkolky AZUB TRIcon a další lahůdky.

Vývoj nového modelu lehotříkolky probíhal dva roky, během nichž lehotříkolka prošla mimo jiné náročným testováním v indickém Himálaji. Největší předností lehotříkolky je nejen její zadní odpružení v kombinaci s velmi krátkou a tuhou zadní vidlicí, ale také možnost rychle ji složit do kufru, v němž ji lze převážet autobusem nebo letadlem. Pohotové složení ve formě "zlomení" pouze na půl je u ní také samozřejmostí.

Další novinkou je skládací verze populární tříkolky AZUB ECO trike, která se jmenuje AZUB T-Tris. Zachovává si perfektní jízdní vlastnosti, tuhý rám a pohodlnou vyplétanou sedačku. Navíc ale přidává možnost vybrat si z barev a komponentů a samozřejmě ono skládání, které výrazně ulehčuje manipulaci s tříkolkou a její převoz.

Do třetice pak AZUB představil AZUB Twin. Jak už název napovídá, jedná se o ležaté dvojkolo, které v AZUBu testovali už od roku 2004. Za tu dobu dva prototypy urazily tisíce kilometrů na cestách Evropou a dostatečně prověřily schopnosti a odolnost tohoto stroje.

Na veletrhu SPEZI měl AZUB Bike zatím největší stánek ve své historii a jeden z největších stánků vůbec, což je dáno širokou škálou modelů, které s sebou na veletrh každý rok veze.

SPEZI, oficiálně Spezialradmesse, je největším veletrhem speciálních kol na světě a každoročně se koná v dubnu v německém Germersheimu. Návštěvnost této výstavy rok od roku roste, což potvrzuje i momentální celosvětově vzrůstající zájem o lehokola, skládací kola a další podobné stroje. Předběžné informace o letošní návštěvnosti uvádějí číslo 14.000 lidí během pouhých dvou dnů výstavy.O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 5. 2011 12:48
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.