AZUB Bike se představí na pražském veletrhu For Bikes | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AZUB Bike se představí na pražském veletrhu For Bikes


(Uherský Brod, 15. 3. 2011) – Se začátkem nové cyklistické sezony přichází i čas veletrhů a výstav, na nichž nemůže chybět ani lídr na poli alternativní cyklistiky u nás, uherskobrodská společnost AZUB Bike. O posledním březnovém víkendu se přijede představit na veletrhy For Bikes a For Caravans do Pražského veletržního areálu v Letňanech.

Na pražském veletrhu cyklistiky a všeho, co k ní patří, se bude AZUB Bike prezentovat na dvou stáncích. U hlavního stánku s číslem 2A12 budou vystavena nejen nejprodávanější skládací kola světa značky Dahon, která AZUB Bike v České republice zastupuje, ale i expozice outdoorového vybavení německé značky Ortlieb, za níž stojí již třicetiletá tradice výroby a nesčetné množství expedic v extrémních podmínkách. Část hlavního stánku bude vyhrazena také cyklistickému vybavení pro děti – dětské vozíky značky Burley a AZUB, dětská odrážedla AZUB Fík a AZUB Fík Sport. Mezi vystavovanými exponáty samozřejmě nebudou chybět ani žhavé novinky pro letošní rok, například tolik žádané dětské odrážedlo AZUB Fík s brzdičkou.
Druhý stánek AZUB Bike s číslem 6B27 bude situován u testovacího okruhu pro elektrokola. Vyzkoušet si tak budete moci skládací elektrokola značky Dahon, jejichž praktické využití a skladnost stále více oceňují například majitelé jachet a karavanů. Konkrétně se bude jednat o modely Dahon Boost, Dahon Espresso a Dahon elektro Vitesse. Navíc si zde bude možné prohlédnout speciální elektrosady pro skládací kola, jejichž pomocí přeměníte svůj bicykl na moderní eletrokolo. K zapůjčení na tomto stánku bude též velmi oblíbená lehotříkolka AZUB Eco Trike osazená elektromotorem.
Bližší informace o samotném veletrhu naleznete na www.forbikes.cz.
O společnosti Azub Bike
Společnost Azub Bike už od roku 2001 přináší zákazníkům v České republice a na Slovensku kola a další cyklistický sortiment, který není na našem cyklistickém trhu zaběhlý. Je oficiálním distributorem skládacích kol Dahon, kterých se ve světě prodalo už přes 2 miliony. Součástí jejího sortimentu jsou dále lehokola, dětské vozíky, dětské tažné tyče, ale i kožené sedačky Brooks a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.azub.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 3. 2011 13:17
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.