Azlan uspořádal Workshop Virtualizace bez hranic | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Azlan uspořádal Workshop Virtualizace bez hranic


Praha, 6. 6. 2011 – Seminář Virtualizace bez hranic, který pro své obchodní partnery a zákazníky připravil Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, přilákal do prostor pražského hotelu Barceló specialisty z řad techniků, obchodníků a řídících pracovníků firem, zabývajících se virtualizací.

Akce kombinovala prezentace vzorových případů a demonstraci přínosů pro zákazníka na konkrétních případových studiích s výstavou několika výrobků partnerů. Byla koncipována jako maximálně efektivní setkání a diskuze o nových možnostech v oblasti virtualizace. Její součástí nebyly žádné marketingové prezentace, zástupci společnosti Tech Data naopak usilovali o dostatek prostoru pro následné neformální diskuze a přímou komunikaci mezi dodavateli a partnery.
„Většina našich obchodních partnerů odcházela velmi spokojena, což hodnotíme jako úspěch. V dotaznících, které nakonec vyplňovali, zaznívaly názory, že celý program mohl být ještě delší a konkrétnější. Snažili jsme se vysvětlit, jak po technické stránce řešit virtualizaci, nastínit, kde získat pomoc a jaké nové oblasti mohou obchodníci zahrnout do nabídky služeb. A ještě mít čas na následnou diskuzi,“ říká ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva.
„Konzultanti z divize Azlan na akci předvedli svůj velký přínos pro obchodní partnery společnosti Tech Data – k dokonalosti jim chyběla již pouze slibovaná obchodní vsuvka. S tímto dodavatelem lze projekty skutečně VYTVÁŘET. A metoda živého projektu? SUPER!“ okomentoval akci Daniel Beták, KOSTAX, s.r.o.
„Akce Azlan-V mne překvapila rozsahem i formou. Již dříve jsem věděl, že Tech Data prodává software a hardware, ale že dokáže prostřednictvím divize Azlan pomoci též s řešením celých virtualizačních projektů - od návrhu fyzické infrastruktury až po licenční optimalizaci - to je pro mne, jako obchodního manažera společnosti zaměřené na virtualizaci, velmi cenná informace,“ dodal Ing. Pavel Grossmann, obchodní manažer SOLEDPRO s.r.o.

Součástí akce bylo také slosování soutěže Hyper-V Game o notebook a další hodnotné ceny od společnosti Microsoft. Hlavními partnery setkání byly společnosti APC, CISCO, HP, IBM, Microsoft, mediálním partnerem pak Averia.

Detaily akce:
Datum: 24. 5. 2011
Místo: Hotel Barceló, Na Strži 32, Praha 4
Čas: 09:00 – 14:30

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 14:11
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.