Azlan uspěl v prestižních distributorských anketách | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Azlan uspěl v prestižních distributorských anketách


Praha, 13. 2. 2012 – Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, obhájil loňské skvělé umístění v prestižní anketě Český a Slovenský IT distributor 2011. Anketu již tradičně pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou Reseller Magazine a Reseller Magazine OnLine.

Azlan dokázal obhájit druhou pozici v kategorii Value Added Distributor (VAD) v České republice. V této kategorii hlasovalo celkem 394 prodejců z 347 firem.

Azlan zabodoval také v anketě ChannelWorld Awards 2011, pořádané vydavatelstvím IDG, v níž se umístil v kategorii Distributor s přidanou hodnotou roku na 3.-4. místě.

„Získaná ocenění nás velmi těší. Vnímáme je jako výraz spokojenosti našich zákazníků, kteří pro nás v obou anketách hlasovali. Oba výsledky nás zároveň motivují k ještě lepším výkonům, abychom se během letošního roku dokázali posunout v obou žebříčcích, tedy v očích našich zákazníků ještě výš,“ okomentoval výsledky obou anket ředitel české pobočky Azlanu Jaroslav Salva.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.


O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 2. 2012 11:10
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.