Azlan uspěl v anketě Český a Slovenský IT distributor 2010 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Azlan uspěl v anketě Český a Slovenský IT distributor 2010


Praha, 28. 1. 2011 – Divize Azlan, jež je součástí společnosti Tech Data Distribution, získala významné ocenění v prestižní anketě Český a Slovenský IT distributor 2010, kterou tradičně pořádá vydavatelství DCD Publishing pod záštitou časopisu Reseller Magazine a Reseller Magazine Online.

Azlan byl 266 hlasujícími z 256 firem oceněn jako druhý nejlepší Value Add Distributor v České republice. Jako divize Tech Data Distribution se tak dostal mezi společnosti, jež se na distribuci s přidanou hodnotou zaměřují výhradně.

„Ocenění v anketě nás rozhodně těší. Je o to významnější, že se jedná o hodnocení z pohledu našich zákazníků. Pro nás je to důležitý signál, který potvrzuje správnost změn, které jsme před více než rokem nastartovali. Věříme, že v budoucnu máme potenciál stát se lídrem celé oblasti VAD, a tedy se i v očích zákazníků posunout o příčku výš,“ říká ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva.

Pro Azlan je to druhé prestižní ocenění v krátké době. V listopadu získala divize cenu Cisco Distribution Partner of the Year pro nejlepšího obchodního partnera společnosti Cisco.

Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 22,1 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2010. Více informací najdete na: www.techdata.com

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 1. 2011 15:38
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.