Azlan podruhé v řadě CISCO distributorem roku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Azlan podruhé v řadě CISCO distributorem roku


Praha, 28. 7. 2011 – Společnost CISCO, přední výrobce síťových řešení, vyhlásila na pravidelném partnerském summitu v New Orleans své nejlepší obchodní partnery za předchozí rok. Česká VAD divize společnosti Tech Data Distribution, Azlan, získala podruhé v řadě prestižní ocenění „Distribution Partner of the Year“.

„Ceny udílené úspěšným obchodním partnerům z celého světa v rámci konference Cisco Partner Summit získávají společnosti, které ve své činnosti dosahují nejlepších výsledků a nebojí se inovativních přístupů a výzev,“ říká generální ředitel české pobočky společnosti CISCO Jiří Devát.

„Jsem skutečně hrdý, že se nám podařilo obhájit toto prestižní ocenění i přes velmi silnou konkurenci na českém distribučním trhu. Zároveň to bereme jako závazek pro pokračování v trendu rozvoje námi nabízené přidané hodnoty pro resellery CISCO řešení,“ dodal ředitel českého Azlanu Jaroslav Salva.

Azlan je jednou z divizí společnosti Tech Data. Na trh dodává komplexní řešení aktivních a pasivních síťových prvků, bezpečnostních řešení, dohledových systémů, serverů, storage, backup, záložních zdrojů a virtualizace od předních světových výrobců.
Více informací o společnosti Tech Data Distribution najdete na www.techdata.cz; www.techdata.sk.O společnosti Tech Data Distribution
Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.
O společnosti Tech Data Corporation
Společnost Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD), založená v r. 1974, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Obchodní model společnosti umožňuje poskytovatelům řešení, výrobcům a vydavatelům efektivněji prodávat své produkty a podporovat koncové uživatele od malých a středních firem (SMB) až po velké podniky. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 24,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2011. Více informací najdete na: www.techdata.comKontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 8. 2011 14:13
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.