AT Computers výrazně posílila tým Dell | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AT Computers výrazně posílila tým Dell


Ostrava, 30. 8. 2011 – Společnost AT Computers v průběhu léta výrazně posílila svůj tým specialistů pro značku Dell. Úkolem nového, dnes již tříčlenného, týmu je poskytnout současným i novým zákazníkům AT Computers stejně kvalitní podporu, na jakou jsou zvyklí u ostatních značek z oblasti SMB v portfoliu AT Computers.

Do společnosti nastoupil zkušený produktový manažer Tomáš Jirků, který stál u rozjezdu distribuce značky DELL v ČR již od května 2008. Má tak se značkou DELL již 3-leté zkušenosti. Další významnou posilou je též Jiří Rakušan, který dosud vedl brněnský obchodní tým společnosti 100 Mega.

„Velmi si ceníme příchodu takto zkušených lidí do naší společnosti. Díky nim dnes můžeme poskytnout zákazníkům Dell maximální servis, na který jsou u nás zvyklí. Přeji jim do budoucnosti mnoho úspěchů,“ komentoval příchod Tomáše Jirků a Jiřího Rakušana Martin Harazím, ředitel nákupu společnosti AT Computers.O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 8. 2011 9:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.