AT Computers proškolila své zaměstnance díky grantu z Evropské unie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AT Computers proškolila své zaměstnance díky grantu z Evropské unie


Evropská unie podpořila projekt Posílení profesních dovedností a adaptability zaměstnanců AT Computers, a.s. v době ekonomické krize. Ostrava, 17. 8. 2011 – Společnost AT Computers v uplynulých dvou letech poskytla svým zaměstnancům v rámci projektu Posílení profesních dovedností a adaptability zaměstnanců AT Computers, a.s. v době ekonomické krize možnost zvýšení kvalifikace a odborných teoretických i praktických znalostí. Tento projekt podpořila Evropská unie a na jeho realizaci poskytla AT Computers grant z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Do projektu byla po zvážení priorit, rozsahu a organizační náročnosti zařazena více než polovina zaměstnanců společnosti. Jednotlivá školení byla zaměřena na konkrétní dovednosti, které nejvíce souvisí s náplní práce lidí zastávajících určité pozice – lidé z výkonného managementu prošli například tréninky manažerských dovedností, řízení firmy nebo řízení lidských zdrojů, produktoví manažeři se zaměřili například na strategii nákupu, efektivní obchod přes telefon nebo komunikaci v konfliktních situacích.
„Možnost dalšího vzdělávání vnímáme jako cenný benefit, který můžeme našim zaměstnancům nabídnout. Takto získané znalosti jsou přínosem pro každého z nich osobně, ale také pro naši společnost jako celek. Průběžné vzdělávání našich lidí se totiž odráží nejen na dalších úspěších firmy, ale také na dalším uplatnění jich samotných. Ti, kteří na sobě pracují, mají nepochybně blíže ke kariérnímu růstu a k vyšším postům v našem managementu,“ řekl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.
Projekt Posílení profesních dovedností a adaptability zaměstnanců AT Computers, a.s. v době ekonomické krize probíhá od 1. září 2009 do 31. srpna 2011. V rámci něho bylo proškoleno celkem 127 zaměstnanců firmy. Jednotlivá školení realizovala společnost TEMPO TRAINING & CONSULTING.O projektu
Projekt Posílení profesních dovedností a adaptability zaměstnanců AT Computers, a.s. v době ekonomické krize (s registračním číslem CZ.1.04/1.1.02/35.00087) je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 8. 2011 8:14
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.