AT Computers nově nabízí čtečku elektronických knih Amazon Kindle | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AT Computers nově nabízí čtečku elektronických knih Amazon Kindle


Ostrava, 8. 11. 2011 – Společnost AT Computers zařadila do své nabídky populární čtečky elektronických knih Amazon Kindle 3 a Amazon Kindle 4.

Amazon Kindle je čtečka elektronických knih založená na technologii elektronického papíru, umožňující lepší čitelnost a mnohem větší výdrž na baterie oproti LCD. Elektronické knihy mohou být nahrávány do zařízení pomocí USB nebo bezdrátově. V případě bezdrátového nahrávání je použita technologie Wi-Fi či 3G (EDGE/GPRS, pokud není 3G dostupné), 3G služba (označovaná jako Whispernet) je dostupná ve více než 100 zemích světa včetně České republiky.
Čtečka Amazon Kindle 3, která pojme najednou až 3500 knih a dokumentů je dodávána společně s balíkem 200 českých knih od autorů jako Karel Čapek, Božena Němcová, Anton Pavlovič Čechov, Alois Jirásek, Victor Hugo, Jaroslav Hašek, Jiří Wolker, Jan Amos Komenský, Tomáš G. Masaryk, Homér nebo Moliere.
Nejnovější čtečka Amazon Kindle 4 je ještě menší, lehčí a rychlejší než verze 3 a pojme najednou až 1400 knih a dokumentů. K dispozici je ve verzi „sponsored“, která se od klasických verzí liší tím, že společnost Amazon a její partneři sponzorují tyto verze výměnou za reklamu, která se zobrazuje po uspání čtečky. Ve standardních verzích se zde zobrazují portréty známých spisovatelů a spisovatelek. Reklama se začne zobrazovat po registraci u Amazonu a připojení přes WiFi nebo 3G k internetu. Čtení knih a dalšího obsahu není nijak ovlivněno.
U AT Computers je k těmto čtečkám knih k dispozici i celá řada kompatibilního příslušenství jiných značek.
Produktovým manažerem, zodpovědným za tyto produkty u společnosti AT Computers je Zuzana Kuchelová.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 11. 2011 9:29
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.