AT Computers má za sebou další úspěšný rok | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AT Computers má za sebou další úspěšný rok


Ostrava, 21. 3. 2011 – Společnost AT Computers, jeden z největších ICT distributorů na českém a slovenském trhu, dosáhla v uplynulém roce obratu 8,65 miliardy korun, což představuje 10 procentní nárůst oproti roku 2009. Celá skupina AB, pod kterou AT Computers patří, dosáhla rekordního obratu 20,4 mld. Kč a znovu potvrdila pozici jedničky na trhu v regionu Polska a České a Slovenké republiky.

AT Computers se v průběhu uplynulého roku podařilo začlenit do svého portfolia celou řadu zajímavých produktů. Společnost se například stala oficiálním distributorem populární značky Apple, výhradním distributorem produktů německé společnosti Braun Photo Technik, autorizovaným distributorem produktů Konica Minolta, Xerox či síťových produktů společnosti D-Link.
„Hospodářských výsledků si velmi vážíme, stále jsme ještě v době, kdy celý region střední Evropy hovoří o krizi. Přesto se nám podařilo růst výrazně rychleji, než rostl trh a posílit tak svou pozici. Našim cílem je stát se v tomto roce jedničkou na českém trhu,“ říká ředitel společnosti AT Computers Aleš Kilnar.


O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 3. 2011 9:14
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.