AT Computers byl opět zvolen IT distributorem roku 2009 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AT Computers byl opět zvolen IT distributorem roku 2009


Ostrava, 19. 2. 2010 – Společnost AT Computers, jedna z největších distribučních firem na českém trhu s informačními technologiemi, byla v anketě celosvětového vydavatelství IDG – webu www.ChannelWorld.cz, oficiálně zvolena IT distributorem roku 2009. V závěrečném součtu získala plných 39 % hlasů (o 17 % více než druhá firma v pořadí) a navázala tak na svůj předchozí úspěch.

Třetí ročník ankety uspořádaly společně redakce ChannelWorld.cz a vydavatelství IDG Czech a.s. Zúčastnili se jí jak čeští, tak slovenští prodejci a dodavatelé ICT produktů a služeb. Ti prostřednictvím anketních otázek hodnotili kvalitu služeb a oblíbenost svých distributorů. „Téměř 70 % hlasujících tvořili majitelé, jednatelé nebo ředitelé firem. Podařilo se nám tak oslovit cílovou skupinu čtenářů a vrátit tuto populární anketu na trh v její původní podobě,“ připomněla Jana Pelikánová, ředitelka vydavatelství IDG Czech.
Společnost AT Computers tímto výsledkem jen potvrdila svou neustále se zlepšující pozici na českém trhu. „Vítězství v anketě IT distributor roku je pro nás povzbuzením do další práce a především velkým závazkem do budoucna. Již v tuto chvíli proto děláme vše pro to, abychom své umístění potvrdili i v příštím roce,“ komentoval výsledek Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers a.s.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v pražské restauraci Carpe Diem. Více informací o anketě na webu www.distributorroku.cz.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 2. 2010 14:05
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.