Alternativni-cyklistika.cz - nová alternativa k cyklistickým webům | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Alternativni-cyklistika.cz - nová alternativa k cyklistickým webům


Brno, 15. dubna 2010 - Pravidelné informace ze světa alternativní cyklistiky můžete již dnes nalézt na novém informačně zábavném portálu www.alternativni-cyklistika.cz. Cílem tohoto netradičního webu je přinášet články, fotografie a videa z oblasti městské cyklistiky a cestování. Dále zde čtenáři naleznou jedinečné zprávy o modelech skládacích kol, lehokol a jiných netradičních cyklistických produktů.

Portál má ambici stát se důvěryhodným zdrojem ze světa alternativní cyklistiky. Pro zájemce jsou kromě zpravodajských seriálů o cestovatelích a skládacích kolech připraveny také soutěže a pozvánky na zajímavé akce. Alternativni-cyklistika.cz zapojuje do své činnosti i čtenáře samotné. Ti zde mají možnost komunikovat spolu skrze diskusní fórum, stejně jako zasílat svá vlastní videa a fotografie s cyklistikou tematikou nebo se pokusit napsat vlastní článek.

Na své si přijdou i rodiče, kterým je věnována jedna z částí webu zaměřující se na ty nejmenší. Tátové a mámy zde objeví netradiční možnosti přepravy dětí i prezentace originálních dětských kol. Chcete si společně s vaší ratolestí složit vlastní kolo? Hledáte pro cestování se svou ratolestí stabilnější dopravní prostředek, než jakým je kolo, třeba takovou tříkolku s kokpitem pro dítě? Zmíněné tipy i mnoho dalšího naleznou čtenáři na stránkách www.alternativni-cyklistika.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2010 10:53
Kategorie: Sport
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.