Algotech a Extreme Networks zahájily spolupráci v regionu CEE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Algotech a Extreme Networks zahájily spolupráci v regionu CEE


Praha, 25. září 2007 – Algotech, první dodavatel řešení kontaktních center ve střední a východní Evropě (CEE) zahájil spolupráci s Extreme Networks, Inc. (Nasdaq: EXTR). Tímto novým partnerstvím Algotech rozšiřuje své portfolio, zatímco Extreme Networks získává lepší přístup na trhy střední a východní Evropy.

Algotech začal dodávat řešení Extreme Networks v České republice a na Slovensku začátkem tohoto roku a nyní byla spolupráce rozšířena na Polsko, Maďarsko, Srbsko, Černou Horu a Rumunsko. Techničtí pracovníci Algotechu absolvovali příslušná školení a v České republice a na Slovensku byly již realizovány dva projekty. Algotech nakupuje řešení Extreme Networks v České a Slovenské republice prostřednictvím distribuční společnosti Soft Tronic.
„Přínosem tohoto partnerství bude lepší péče o naše zákazníky. Úspěch Algotechu je založen na neustálém hledání nových nebo dosud nedefinovaných požadavků zákazníků a proto průběžně rozšiřujeme naše portfolio a zlepšujeme naše služby. Díky přístupu k know-how a produktům Extreme Networks je Algotech nyní schopen zajišťovat snadnější a rychlejší implementaci,“ říká Adorján Bortnyák, generální ředitel Algotech.
„Trhy střední a východní Evropy jsou pro Extreme Networks velmi důležité. Jelikož Algotech působí v sedmi z těchto zemí, bylo zahájení spolupráce s touto společností jasnou volbou. Algotech tak může nyní nabízet naše kvalitní a nadstandardní síťová řešení,“ komentuje Natalia Plangger, manažerka prodejního kanálu Extreme Networks pro střední a východní Evropu.


Pro více informací kontaktujte:

Zuzana Záhorová
PRAM Consulting s.r.o.
Na Březince 6, Praha 5, 150 00, Czech Republic
Tel.: +420 224 913 003, mobile: +420 603 189 570
e-mail: zuzana.zahorova@pram.cz
Kontakt:

Zuzana Záhorová
Key Account Manager
zuzana.zahorova@pram.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 10. 2007 10:32
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s. r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:

Společnost Algotech je první regionální poskytovatel řešení v oblasti kontaktních center ve střední a východní Evropě. Algotech dodává komplexní a zároveň flexibilní telekomunikační a zákaznická řešení, která umožňují firmám je využívat efektivně a přináší jim větší profit. Svoji vedoucí pozici ve střední a východní Evropě se Algotech snaží udržovat důkladným poznáváním lokálních potřeb společností.
Algotech vznikl 1. září 2005 spojením čtyřech poskytovatelů kontaktních center – Geomant v Maďarsku, 1TEL v České republice a na Slovensku, Lucas v Rumunsku a Algotech v Srbsku a Černé Hoře – a založením pobočky Algotech v Polsku. Centrála společnosti je v Budapešti a pobočky jsou v Praze, Bratislavě, Varšavě, Bukurešti a Bělehradu.
Zaměstnanci Algotechu se podíleli na implementaci více než 200 kontaktních center. V Evropě byl Algotech dodavatelem telekomunikačních řešení například pro Guest-Tek, American Express, Avon, BAT, CitiBank, DHL, EON, First Data International, Global Payments Europe, GTS, ING, Interoute, Lufthansa, Michael Page International, Raiffeisen Bank, Telecom Serbia, Ticket Online, TNT, Unicef a UPC. Více informací najdete na http://www.algotech.eu .


Extreme Networks, Inc. projektuje, vytváří a instaluje ethernetová infrastrukturní řešení, která zvládnou i nejnáročnější požadavky firemních komunikací. Společnost se od ostatních odlišuje svojí snahou o vytváření otevřených síťových řešení, umožňujících důkladné pochopení systému a nebývalou kontrolu nad aplikacemi a službami. Extreme Networks věří, že otevřenost je nejlepším základem pro růst, svobodu, flexibilitu a možnost volby. Extreme Networks se zaměřuje na společnosti a poskytovatele služeb, kteří požadují vysoce výkonné konvergované sítě podporující přenos hlasu, videa a dat přes kabelovou i bezdrátovou infrastrukturu. Více informací najdete na: http://www.extremenetworks.com .
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.