Akreditovaný program HR akademie od společnosti DMC bude vzdělávat nové personalisty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Akreditovaný program HR akademie od společnosti DMC bude vzdělávat nové personalisty


Nový rekvalifikační program pro zájemce o pozici personalisty otevře v únoru společnost DMC management consulting. Pod názvem HR akademie nabízí zájemcům dlouhodobý vzdělávací program, který představí nejnovější trendy v řízení lidských zdrojů. V devíti modulech se účastníci seznámí komplexně s problematikou práce personálních manažerů a zdokonalí své teoretické i praktické dovednosti. Vzdělávací program je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a absolventi získají certifikát na pozici personalista.

„HR akademie je vzdělávací program určený zájemcům o rekvalifikaci na pozici personalista, je však vhodný i pro aktivní personalisty, manažery střední a vyšší úrovně a majitele či ředitele firem, kteří chtějí prohloubit své dosavadní znalosti a zkušenosti ke zvýšení efektivního řízení své společnosti,“ přibližuje možné portfolio účastníků Jitka Tejnorová, partnerka společnosti DMC management consulting. „HR akademie je koncipována jako devítimodulová, a jedná se tak o bezmála roční program. Reagujeme tím na nový trend, kdy se ustupuje od jednodenních školení, a také na poptávku klientů po komplexnějších vzdělávacích formátech. Účastníci budou mít v rámci jednodenních až dvoudenních školení možnost nahlédnout do všech oblastí práce personalisty, zdokonalí se v teoretických znalostech a vyzkouší si modelové situace, se kterými se personalista setkává v každodenní praxi,“ doplňuje Tejnorová.

Velkým přínosem pro získání praktických zkušeností budou přednášky expertů z řad klientů DMC management consulting. Účastníci akademie tak uvidí, jak se ke konkrétním technikám či trendům staví zkušení personalisté a personální ředitelé.
Každý modul obsahuje případovou studii, kterou účastníci mohou využít přímo ve své společnosti – např. vytvoření funkční kompetenční matice, zpracování hodnocení zaměstnanců, vytvoření podkladů pro systém odměňování nebo vlastní vzdělávací plán. Praktická práce každého z účastníků bude zároveň i součástí závěrečné zkoušky, čímž každý získá i hodiny konzultací zdarma.

„Specialitou našeho vzdělávacího programu je modul ISO v personalistice, se kterým se personalisté v běžné praxi často potýkají. Účastníkům by měl ukázat využití standardů ISO v praxi a seznámit je s efektivním využíváním systému řízení kvality v jejich práci,“ komentuje jeden z modulů Jitka Tejnorová.

Vzdělávací program HR akademie pro personalisty odstartuje prvním modulem 21. února 2012. Další pak budou následovat zhruba v měsíčních intervalech. Více informací k programu se zájemci dozvědí na stránkách společnosti www.dmc-cz.com.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 2. 2012 9:42
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.