Aetna zajistí PR aktivity společnosti MMD Monitors & Displays Czech Republic | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Aetna zajistí PR aktivity společnosti MMD Monitors & Displays Czech Republic


Brno, 22. července 2010 – Komunikační agentura Aetna se od 1. srpna stane partnerem PR aktivit společnosti MMD Monitors & Displays Czech Republic (MMD), jež uvádí na trh monitory a displeje společnosti Philips v České republice a na Slovensku.

„Jsme rádi, že se nám podařilo získat klienta, jehož produkty patří v oblasti LCD monitorů mezi absolutní špičku,“ říká Marek Hadra, PR director komunikační agentury Aetna.

Společnost MMD si vybrala Aetnu zejména díky dlouholetým aktivitám této komunikační agentury v oblasti informačních technologií.

„Jsme přesvědčeni, že naše spolupráce povede k oboustranné spokojenosti. My nabízíme letité zkušenosti v oboru, zájem na budování kvalitních značek, přesnost i nové nápady v oblasti public relations, MMD pak skutečně špičkovou technologii, která splňuje nejpřísnější technologická i ekologická kritéria,“ říká Hadra.

Jedním z prvních úkolů agentury bude představení přelomového LED displeje 225BL2 od společnosti Philips, který dokáže rozpoznat, zda uživatel skutečně sedí u počítače a díky tomu je schopen snížit spotřebu energie až o 70 %. Unikátní řešení minimalizuje dopad na životní prostředí a citelně snižuje provozní náklady.

###MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem.


Komunikační agentura AETNA byla založena v listopadu 1992 současným majitelem firmy Pavlem Doležalem a na trhu marketingových služeb je silným hráčem již 18 let. Díky spolupráci pěti interních oddělení je agentura schopna nabídnout svým nadnárodním, národním
i regionálním klientům kompletní služby z oblasti reklamy, marketingu a komunikace.
Prioritou agentury je intenzivní a dlouhodobá spolupráce s klienty, pragmatický přístup k řešení úkolů a optimalizace nákladů na komunikační aktivity. Cílem agentury je účinná komunikace všech aktivit z portfolia klientů.

Informace o komunikační agentuře AETNA: www.aetna.cz.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 7. 2010 13:28
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.