AETNA připravila pro Cígler Software kampaň bez malérů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AETNA připravila pro Cígler Software kampaň bez malérů


Brno, 18. 4. 2011 – Přední moravská komunikační agentura AETNA připravila pro společnost Cígler Software novou kampaň bezmaleru.cz. Jejím průvodcem je specialista na řešení firemních problémů Jindřich Šťoural, který rád a často kritizuje malé i velké společnosti za nedostatky při vedení účetnictví nebo chaos při řízení firemních procesů.

Spolu s kampaní odstartovala také microsite www.bezmaleru.cz, která přináší všem návštěvníkům mnoho zajímavých výhod. K bezplatnému stažení účetního programu Money S3 Start nabízí získání značkové USB paměti Kingston. U ERP informačních systémů dává Cígler Software možnost zákazníkům získat slevu 10 tisíc korun na implementaci nebo odborné školení.

„Cígler Software při březnovém výběrovém řízení zaujal zejména náš kreativní koncept s průvodní postavou nepříjemného účetního Jindřicha Šťourala. Ale velkou roli při rozhodování hrála také naše dlouholetá zkušenost v IT oblasti a znalost problematiky informačních a ERP systémů,“ říká majitel agentury AETNA Pavel Doležal.

Kampaň bez malérů cílí zejména na malé a střední podnikatele, kteří chtějí získat plnou kontrolu nad svým účetnictvím, a majitele velkých firem, již potřebují zavést efektivní informační systém.

###Komunikační agentura AETNA byla založena v listopadu 1992 současným majitelem firmy Pavlem Doležalem a na trhu marketingových služeb je silným hráčem již 19 let. Díky spolupráci pěti interních oddělení je agentura schopna nabídnout svým nadnárodním, národním i regionálním klientům kompletní služby z oblasti reklamy, marketingu a komunikace.
Prioritou agentury je intenzivní a dlouhodobá spolupráce s klienty, pragmatický přístup k řešení úkolů a optimalizace nákladů na komunikační aktivity. Cílem agentury je účinná komunikace všech aktivit z portfolia klientů.

Informace o komunikační agentuře AETNA: www.aetna.cz.

Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 4. 2011 16:57
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.