AETNA představí Sweex českému a slovenskému trhu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


AETNA představí Sweex českému a slovenskému trhu


Brno, 15. 9. 2010 – Nizozemský výrobce lifestylové elektroniky a IT doplňků firma Sweex si jako svého nového oficiálního public relations konzultanta pro český a slovenský trh vybrala komunikační agenturu AETNA. Jedním z důvodů této volby jsou vynikající zkušenosti AETNY se zastupováním klientů z oblasti IT a také široký záběr zamýšlené spolupráce.

Firma Sweex, která již aktivně působí ve 45 zemích světa, se rozhodla rozšířit své obchodní aktivity i v České republice a na Slovensku. Po navázání vztahů s předním českým ICT distributorem, společností AT Computers, jehož prostřednictvím bude své produkty na český a slovenský trh dodávat, zvolila i partnera pro oblast marketingu. Spolupráci zahájila s komunikační agenturou AETNA, která pro ni bude zajišťovat veškeré media a public relations aktivity v obou těchto zemích. AETNU nyní čeká nelehký, avšak zajímavý úkol, a to přiblížit značku Sweex novým zákazníkům a také českým a slovenským médiím.

AETNA, která již má zkušenosti s významnými IT klienty jako AutoCont, Tech Data Distribution nebo K2 atmitec, se na spolupráci se Sweex těší. „Náš nový klient má rozsáhlý a atraktivní sortiment a jeho výrobky jsou dobře známé například v Nizozemí nebo Velké Británii. Možnost spolupráce se Sweex nás opravdu těší,“ řekl PR director AETNY Marek Hadra. Po celkovém rebrandingu jsou navíc produkty Sweex vizuálně atraktivní a výrobce nabízí sortiment cenově dostupný při zachování perfektního klientského servisu.

Sweex byl založen v nizozemském Delftu a jeho historie sahá až do roku 1978. V současné době jeho sortiment zahrnuje množství výrobků z oblastí jako internetové a datové připojení, zvuková a vizuální technika, počítačové příslušenství či IT doplňky. V jeho nabídce naleznete například MP4 přehrávače, elektronické čtečky knih, webkamery, sluchátka, reproduktory, datové adaptéry nebo pouzdra na notebooky. Aktivity Sweex začínají postupně zahrnovat celou Evropu a jeho výrobky jsou nyní k dostání například i v Arabských Emirátech. Novinkou firmy pro koncové zákazníky je poté možnost bezplatného rozšíření standardní záruky většiny nových výrobků o dalších 10 let. Více informací na www.sweex.com.

###
Komunikační agentura AETNA byla založena v listopadu 1992 současným majitelem firmy Pavlem Doležalem a na trhu marketingových služeb je silným hráčem již 18 let. Díky spolupráci pěti interních oddělení je agentura schopna nabídnout svým nadnárodním, národním i regionálním klientům kompletní služby z oblasti reklamy, marketingu a komunikace.
Prioritou agentury je intenzivní a dlouhodobá spolupráce s klienty, pragmatický přístup k řešení úkolů a optimalizace nákladů na komunikační aktivity. Cílem agentury je účinná komunikace všech aktivit z portfolia klientů.

Informace o komunikační agentuře AETNA: www.aetna.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 9. 2010 16:17
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.