Zacvičte si s Prahou 6 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková konference


Zacvičte si s Prahou 6


Datum, čas a místo konání

4. 5. 2009 14:00 | Budova ÚMČ Praha 6, Pod Marjánkou 12, Břevnov, zasedací místnost č. 504

Pozvánka

Dovolujeme si Vás pozvat na mimořádnou tiskovou konferenci

Prezentace nového projektu "Zacvičte si s Prahou 6"

Nový projekt Prahy 6 bude prezentovat na tiskové konferenci starosta MČ Praha 6 Tomáš Chalupa a realizátor projektu David Huf, mistr světa (1999) a několikanásobný mistr Evropy ve sportovním aerobicku

Projekt "Zacvičte si s Prahou 6" je součástí obecního programu "Šestka v pohybu" a je určen seniorům a rodičům na rodičovské dovolené. Zahrnuje cvičení pilates, nordic walking a open fitness activity.
„Pohyb je prospěšný pro každou věkovou kategorii. Velký význam má zejména pro lidi v pokročilejším věku, kdy je aktivní životní styl důležitý pro delší a zdravější život. Zapojení pohybu do rekreačních aktivit pro dospělé, tak jak to nyní nabízí Praha 6, pomáhá nejen utužovat zdraví, ale je zdrojem společenského vyžití a zábavy," vysvětlil tvrdí starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa.


Obecní program "Šeska v pohybu" je program zahrnující cyklus rekreačních závodů a soutěží pro veřejnost. Patří sem např. závody Pražská padesátka, zimní MTB maratón, Břevnovských deset mil, Ladronka Open a další sportovní a volnočasové aktivity.


Nejdůležitější osoba na konferenci: Tomáš Chalupa


Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
msalek@praha6.cz
602 316 908
220 189 957
Vydáno: 1. 5. 2009 20:08
Kraj: Praha
Název zdroje: Městská část Praha 6 (ověřený zdroj [?])

Popis zdroje:
Městská část Praha 6 je orgánem samosprávy s rozšířenou působností. Městská část Praha 6 pokrývá území více jak 41 km2 a se svými více než 100 tisíci obyvateli se řadí k největším městům v České republice. V rámci hlavního města je Praha 6 svou rozlohou i počtem obyvatel rovnou desetinou hlavního města Prahy. Rozkládá se od hranic historického centra Prahy až k okrajovým oblastem města a v rámci svého území zahrnuje všechny druhy zástavby, od barokních hradeb středověké Prahy, přes sevřené bloky činžovních domů, kultivovaná panelová sídliště až po zajímavé části typické vesnické zástavby. To vše je doplněno rámcem zeleně, přírodních parků a terénních útvarů, které vytvářejí velmi žádaný prostor pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastupitelstva. Webová prezentace městské části je na adrese www.praha6.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.