Tady jsme doma | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková konference


Tady jsme doma


Datum, čas a místo konání

1. 7. 2010 12:00 | Úřadu MČ Praha 6 (Čs. armády 23, 4. patro)

Pozvánka

Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci
k prezentaci nového komunitnímu projektu a webového portálu Prahy 6 „TADY JSME DOMA“

Projekt vychází z předpokladu, že většina občanů si přeje, aby nejen v soukromí za dveřmi svých příbytků, ale v celé čtvrti se cítili jako doma. Aby bylo v jejich čtvrti čisto, útulno a nabízela dostatek hezkých míst k běžnému životu a příležitostí k odpočinku. A to jak aktivní formou sportování, tak klidnější, jakou jsou třeba procházky po parcích. Projekt reflektuje skutečnost, že nejvíce času trávíme v ulicích. Chodíme na nákupy, do úřadů, cestujeme do práce. Je logické přání, aby to byly ulice uklizené, bez povalujících se odpadků, nedopalků, lepivých dekorů odhozených žvýkaček a psích exkrementů na chodnících.

Tisková konference se uskuteční dne 1. července 2010 ve 12 hod. na Úřadu MČ Praha 6 (Čs. armády 23, 4. patro)

Prosím, potvrďte svou účast na tel. 602 316 908 nebo emailem: msalek@praha6.cz. Děkuji!!

PS: Pro přítomné novináře po zodpovězení anketní otázky bude k dispozici speciální voucher, který držiteli umožní splnění "tradičního dětského snu" – stát se popelářem! :O) S voucherem získáte hodinovou projížďku popelářským vozem (kukavozem) na zadním stupátku velkého popelářského auta spojenou s prací popeláře :O))

Nejdůležitější osoba na konferenci: Tomáš Chalupa


Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
msalek@praha6.cz
602 316 908
220 189 957
Vydáno: 30. 6. 2010 11:32
Kraj: Celá ČR
Název zdroje: Městská část Praha 6 (ověřený zdroj [?])

Popis zdroje:
Městská část Praha 6 je orgánem samosprávy s rozšířenou působností. Městská část Praha 6 pokrývá území více jak 41 km2 a se svými více než 100 tisíci obyvateli se řadí k největším městům v České republice. V rámci hlavního města je Praha 6 svou rozlohou i počtem obyvatel rovnou desetinou hlavního města Prahy. Rozkládá se od hranic historického centra Prahy až k okrajovým oblastem města a v rámci svého území zahrnuje všechny druhy zástavby, od barokních hradeb středověké Prahy, přes sevřené bloky činžovních domů, kultivovaná panelová sídliště až po zajímavé části typické vesnické zástavby. To vše je doplněno rámcem zeleně, přírodních parků a terénních útvarů, které vytvářejí velmi žádaný prostor pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastupitelstva. Webová prezentace městské části je na adrese www.praha6.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.