GALERIE SOBĚ | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková konference


GALERIE SOBĚ


Datum, čas a místo konání

25. 5. 2009 13:00 | Galerie ANDERLE, Pelléova 10, Praha 6-Bubeneč

Pozvánka

Členové správní rady Pelléova villa o.p.s. si Vás dovolují pozvat na tiskovou konferenci k plánované akci „GALERIE SOBĚ“

Tisková konference se koná v pondělí 25.5.2009 ve 13:00 v Galerii Anderle
(Pelléova 10, Praha 6-Bubeneč).

Akce GALERIE SOBĚ má podpořit činnost a provoz Galerie Anderle, kterou v roce 2002 založila Praha 6 a Nadace Milady a Jiřího Anderlových. Galerie byla založena byla za účelem podpory propagace a prezentace výtvarného umění a pomoci mladým výtvarníkům. V galerii je expozice umění Afriky, průřezové dílo obrazů, maleb a grafiky světoznámého malíře a grafika Jiřího Andrleho a příležitostné výstavní akce.

Akci GALERIE SOBĚ, která proběhne v sobotu 30.5., osobně příjdou podpořit umělci, zpěváci, herci, sportovci a další známé osobnosti společenského života. Zúčastní se např. Eva Pilarová, Jiří Suchý, Emil Viklický, Jiří Ježek, Jiří Kulhánek, Lucie Váchová a řada dalších osobností.

Prosím, potvrďte svou účast formou sms na tel. 602 316 908.

Nejdůležitější osoba na konferenci: Jiří Anderle


Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
msalek@praha6.cz
602 316 908
220 189 957
Vydáno: 22. 5. 2009 15:26
Kraj: Celá ČR
Název zdroje: Městská část Praha 6 (ověřený zdroj [?])

Popis zdroje:
Městská část Praha 6 je orgánem samosprávy s rozšířenou působností. Městská část Praha 6 pokrývá území více jak 41 km2 a se svými více než 100 tisíci obyvateli se řadí k největším městům v České republice. V rámci hlavního města je Praha 6 svou rozlohou i počtem obyvatel rovnou desetinou hlavního města Prahy. Rozkládá se od hranic historického centra Prahy až k okrajovým oblastem města a v rámci svého území zahrnuje všechny druhy zástavby, od barokních hradeb středověké Prahy, přes sevřené bloky činžovních domů, kultivovaná panelová sídliště až po zajímavé části typické vesnické zástavby. To vše je doplněno rámcem zeleně, přírodních parků a terénních útvarů, které vytvářejí velmi žádaný prostor pro bydlení, administrativu i diplomatická a obchodní zastupitelstva. Webová prezentace městské části je na adrese www.praha6.cz.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.