Informace o sázkové kanceláři USA Powerball | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Informace o sázkové kanceláři USA Powerball


První a jednou z největších a nejhranějších loterií ve Spojených státech amerických je PowerBall. Patří mezi největší loterie světa s minimálním Jackpotem 20.000.000 Amerických dolarů (cca. 360.000.000 CZK).

O loterii
Americká loterie PowerBall je jedna z největších a nejhranějších loterií v USA (hraje se v 43 státech) a řadí se mezi nejbohatší loterie světa.

Předchůdkyně PowerBall, známá jako Lotto Amerika se začala hrát v roce 1988. 19. dubna 1992 se oficiálně změnila na PowerBall a první losování proběhlo již 22. dubna 1992.

Losování lotetie je dvakrát do týdne a to každou středu a sobotu. Sázející vyhrává cenu, když uhodne minimálně dodatkové číslo - Powerball. V případě, že sázející správně tipnout 5 hlavních čísel vyhrává cenu 200.000 USD (cca. 3.600.000 CZK).
Kromě Jackpoty, jsou ceny v rozmezí 3 - 200.000 USD. Celková šance získat cenu je 1 k 35.

Minimální Jackpot je 20.000.000 USD (cca. 360.000.000 CZK) a dosud nejvyšší jackpot v historii PowerBall byl 365 milionů USD (cca. 6,6 miliardy CZK). Proto i mnoho Amerických Čechů hraje s oblibou tuto loterii.

PowerBall loto je však možné hrát kdykoliv i z Čech prostřednictvím internetu a zkusit štěstí, stát se milionářem a přežít Americký sen třeba zde:
http://www.moje-obchody.cz/product/usa-powerball-americka-loterie-usa-powerball-lotto-611/.

Všechny převody a platby se provádějí kartou, platbou z účtu převodem a nebo vkladem na účet v hotovosti.

Na této stránce najde jejich přehled, stručný popis a návody jak si vytvořit účet a jak si vložit peníze na svůj účet na hracím portálu PlayHugeLottos, přes jednotlivé možnosti: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/navod-na-registraci-a-provadeni-plateb/.

Z výhry se neplatí žádná daň!

Jak tipovat PowerBall loterii ?
PowerBall je číselná loterie, při níž sázející tipuje 6 čísel tak, že 5 hlavních čísel tipuje z 59 čísel číselné řady od 1 do 59 a současně tipuje 1 dodatkové číslo lota (Powerball) z 39 čísel číselné řady od 1 do 39.

Dodatkové číslo - Powerball může být stejné jako jedno z pěti hlavních čísel, protože se losuje odděleně od hlavních čísel.

Nebo nechte náš systém, ať to udělá za Vás.

Tipy a rady jak hrát výhodně a jak zvýšit svou šanci na výhru naleznete na této adrese: http://www.moje-obchody.cz/on-line-sazky/sazkove-kancelare/playhugelottos/tipy-a-rady/
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 10. 2011 20:24
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Moje obchody (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Katalog nejlepších, nejkvalitnějších českých a zahraničních eshopů, výprodejů a každodenních slev, a online sázení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.