2Barevné Letňany jsou vyprodané! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


2Barevné Letňany jsou vyprodané!


Praha, 9. duben 2015 / Jen týden po vyprodání II. etapy podepisuje smlouvu i poslední majitel nového bytu na etapě třetí. Končí tak prodej projektu, který je v nabídce od poloviny roku 2012. Za necelé 3 roky společnost Trigema v Letňanech prodala přes 200 nadstandardních nových bytů.

2Barevné Letňany se staly v mnoha ohledech přelomovým projektem. Už v roce 2012 přišly s byty v energetické náročnosti skupiny B – velice energeticky úsporná budova.
„Stavět energeticky úsporně jsme samozřejmě vždy chtěli. Ale nechtěli jsme podnikat drastická opatření a přenášet náklady na koncového klienta. Nakonec jsme dosáhli velmi dobrých výsledků hlavně díky volbě kvalitních materiálů a pečlivé práci řemeslníků,“ popisuje cestu Trigemy k nízkoenergetickým domům Martin Malinský, obchodní ředitel koncernu.
Druhá a třetí etapa pak přinesla další zásadní změnu, doposud na pražském trhu neviděnou – modulové bydlení.
„Novinkou projektu 2Barevné Letňany je modulové bydlení. V projektu jsou připraveny byty, které je možno zakoupit zvlášť a později spojit pomocí jednoduchých úprav. Možné je také byty rovnou spojit a jednoduchými úpravami se dle potřeby vytvoří dva samostatné byty. Výhodou tohoto řešení je přizpůsobování bytového řešení aktuální potřebě majitele, tedy i možné finanční příjmy v případě, že se majitel rozhodne využívat dočasně jen jeden byt a druhý pronajímat,“ říká k tomu Marcel Soural, generální ředitel Trigema a.s. „Byt je investice možná na celý život, proto se snažíme najít řešení, které budoucím majitelům přináší nejenom trvalé hodnoty, ale i možný ekonomický přínos,“ uzavírá.
2Barevné Letňany v sobě spojují svěží moderní architekturu, klidné prostředí a dobrou dopravní dostupnost.
„K projektu jsme se snažili přistupovat jako jeho budoucí obyvatelé,“ přibližuje vznik projektu Martin Malínský, „využít výhody lokality a naplnit potřeby člověka, který zde žije. Ostatně mezi obyvateli 2Barevných Letňan je i několik našich zaměstnanců.“
Projekt, respektive jeho první etapa, byl také oceněn v několika oborových soutěžích, zmiňme jen stříbrnou příčku v soutěži Best of Realty za rok 2013 v kategorii rezidenčních projektů.
Tři etapy projektu nabídly dohromady více než 200 nových bytů rozdělených do 9 bytových domů. Všechny jsou energeticky úsporné a vybavené výkonnými rekuperačními jednotkami, které zaručují zdravé prostředí a úsporu energií za vytápění po celý rok. Projekt byl doprodán po méně než šesti měsících po kolaudaci poslední etapy.
Kontakt:

Petra Holá
Specialista marketingu
holla@trigema.cz
736524650
227355244


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 4. 2015 15:10
Kategorie: Reality
Název zdroje: Trigema a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Holding společností se zaměřením na stavební výrobu, development, správu nemovitostí a facility management, kongresovou turistiku a cestovní ruch.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.