Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva

Výsledky MČR Kartingu 2011 vyhlášeny.

Slavnostní vyhlášení výsledků MČR Kartingu 2011 proběhlo o víkendu v „M Klubu“ ve Vysokém Mýtě. Jezdci závodící v barvách Pragy získali celou řadu cen, a uplynulá sezona se tak pro Pragovku potvrdila jako velmi úspěšná.

O organizaci vyhlašování Mistrů všech tříd českého kartingu se letos ve Vysokém Mýtě postaral místní pořadatel motokárových závodů. Současně s vyhlášením cen si účastníci slavnostního večera připomněli letošní padesátileté výročí pořádání motokárových závodů ve Vysokém Mýtě.
Tým Praga získal celkem 7 pohárů a 3 ocenění. „Nejvíce si vážíme ceny Jiřího Balcara, kterou pro tento rok získal náš nejúspěšnější jezdec Adam Janouš,“ říká Petr Ulbert, manažer Praga Kart Racing, a dodává: „S výsledky uplynulé sezony jsme velmi spokojení a vnímáme je jako velkou výzvu pro tu nadcházející, na kterou se velmi těšíme.“

Vyhodnocení sezony MČR:
Kategorie KZ2 národní - 2. místo, Adam Janouš
Kategorie KF2 národní - 1. místo, Radim Maxa, 3. místo Jiří Skula
Kategorie Honda 390 - 1. místo, Vojtěch Strnadel
Kategorie Honda 390 Endurance - 2. místo, Ivo Polášek, Petr Ulbert, Michael Vorba