Podzim na Marjánce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Podzim na Marjánce


Vážení redaktoři, ve čtvrtek 24.11.2011 se pod názvem "Podzim na Marjánce" uskuteční módní přehlídka kolekce Dagmar Levstek "Black and White", kabelek a šperků v tanečním sále Marjánka na Praze 6. Na akci bude probíhat předvánoční prodej různých kategorií zboží. Podrobnosti v příloze. Na akci je nutná akreditace, proto prosím dejte co nejříve vědět, zda se zúčastníte. S úctou Ing. Eva Langerová Event Manager 725 946 011 www.dagmarlevstek.cz www.koordinatorky.cz

Praha: Ve čtvrtek 24. 11. 2011 se od 19h v tanečním sále Marjánka Bělohorská 35/262, Praha 6 – Břevnov uskuteční společenský večer, kde svou podzimní kolekci spolu s kolekcí „Black and White“ představí slovenská návrhářka Dagmar Levstek. K vidění bude také přehlídka kouzelných kabelek Miche Bag, šperků od AZ Products a kadeřnická show Lenky Sládkové ze salonu Salerm Cosmetics. Program obohatí živé vystoupení skupiny JUST a ukázka zumby s instruktorkou Ivou Zajícovou. Večerem provede moderátorka Zdenka Marková, hudební kulisu zajistí Dj Fica, pod jehož vedením bude po oficiálním programu následovat after party.
Na akci naleznete různé showroomy, kde bude možnost nakoupit krásné dárky na Vánoce a to za speciální akční ceny. Firmy, které se budou na Marjánce prezentovat, věnují i hodnotné ceny do tomboly. Těšit se můžete na vánoční dorty Lemon cakes, poradenství v líčení a péči o pleť s vizážistkami od Mary Kay, ochutnávku australských vín Winetrend, vánoční ozdoby od Christmas.cz, pestrý sortiment kávy, oříšků a čajů z obchůdku Dárky Nostalgie a jiné lákavé produkty.
Pořadatelem akce je Agentura Koordinátorky a mediálním partnerem Marriage Guide.

Pro bližší informace kontaktujte:

Ing. Eva Langerová
Event Manager
725 946 011
info@koordinatorky.cz


Kanceláře:
Navrátilova 11
110 00 Praha 1
Kontakt:

Ing. Eva Langerová
Event Manager
info@koordinatorky.cz
www.dagmarlevstek.cz
725 946 011
296 325 635


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 11. 2011 11:23
Kategorie: Zábava
Název zdroje: DIFE CZ s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a produkční Agentura Koordinátorky pro Vás uspořádá festivaly, veletrhy, kulturní akce, večírky, módní přehlídky, oslavy, ale také svatby na klíč.
Zajišťuje kompletní produkční a PR servis.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.